Příspěvky uživatele


< návrat zpět

Abych byl ale trošičku konkrétnější k tvým otázkám, tak jako autor sám dost těžko můžu odhadnout termín, kdy Agent X-Hawk 4 spatří pulty knihkupectví.
Petr Vyoral pracuje na coveru obálky, text je momentálně podroben přísné korektuře a než projde celým sítem redaktorů do tiskárny tak to může ještě chvíli trvat.
Co se týká Agenta JFK, čeká se na Františku až odevzdá svůj 41.díl (omlouvám se, nemám úplně čerstvé informace, třeba se už tak stalo). Já momentálně píšu díl čtyřicátý druhý, který bude předposledním sedmidílné minisérie (Temní bohové) uprostřed té naší první české sci-fi/fantasy série Agent JFK 1

Absence diskuzí je v dnešní době vidět na různých webech, přesunula se většinou na sociální sítě, takže občas nějaké názory a informace ze světa JFK proniknou na Facebookové skupiny Agent JFK a JFK fans: https://www.facebook.com/groups/134394353452
https://www.facebook.com/groups/31870214311
Ale všechny důležité informace samozřejmě uvádím i zde na internetových stránkách.

Vylosovaným výhercem soutěže o poslední čtyři díly Agenta JFK se stal Jakub Charvát, gratulujeme a posíláme knížky. Správná odpověď zní samozřejmě MARLOWE.

Vylosovaným výhercem soutěže se stala Marie Provazníková, gratulujeme a posíláme první dva díly série Agent JFK. Zašifrovaný text zněl KOVÁŘI ROVNOVÁHY a mezi jednotlivá písmena textu byla vždy vložena zkratka JFK.

Vypadá to, že v prosinci bude na pultech: http://www.tridistri.cz/x-hawk3valkasvetu?ItemIdx=7

Agent X-Hawk už má další pokračování na spadnutí, díl je napsán, obálka je hotová, takže už je to na Tritonu.

Tak už víme, že v tomto světě proběhla Velká válka (první světová), aspoň ze zážitků Phila R.Marlowa, kde se obě strany vzájemně vrchovatou měrou častovali chemickými plyny. Takže chemie, biologie by mohla být na solidní úrovni. Nedostatek kovů tu mohl být hnacím motorem k rychlejšímu zavedení plastických hmot, kterými by se snažili nahradit drahé železo a ocel.

To je asi příliš krátký úsek, na to určit v kterém dílu se nachází... 4

https://www.fantasyplanet.cz/literatura/knizni-recenze/agent-jfk-27-dlouhy-cerny-usvit-jiri-w-prochazka/
https://www.fanzine.cz/recenze-jfk-27-%e2%80%93-dlouhy-cerny-usvit-jiriho-w-prochazky-osvetluje-nejcernejsi-konec-jfk-i-lidstva
https://www.mfantasy.cz/2012/06/dlouhy-cerny-usvit-recenze/


Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat