Příspěvky uživatele


< návrat zpět

Strana:  1 2   další »

Podle posledních podložených agenturních informací, by měl Agent s cejchem smrti vyjít v papírové verzi, příští týden, po dvacátém září... 9

3 Jak to tak vypadá, tak jsem se i trefil, podle informací od Mirka Žambocha má tiskárna problém s papírem. 7 Tak snad bude brzy problém vyřešen.

Agent X-Hawk 4 se už objevil na stránkách Tritonu v sekci: Připravujeme
https://www.tridistri.cz/x-hawk4agentscejchemsmrti?ItemIdx=4

Vylosovaný výherce soutěže: Míra Lejsek, gratulujeme a posíláme knížky.
Správná odpověď: Tom Feny + jeho parťák kocour Mates

Poděkování za to, že série Agent JFK jede dál, patří určitě zejména Mirkovi Žambochovi, Mileně Matějkové a celému redakčnímu týmu série.

Taky jsem netušil, jak jsou pro vydavatele kamenná knihkupectví důležitá. Asi je ale stále spousta lidí, kteří si potřebují knížku osahat a prolistovat, než ji vloží do nákupního košíku 4

Mirek Žamboch píše v sérii X-Hawk o Framonu Dotchim, Jan Hlávka měl ve Zpěvu lamie své postavy, a v X-Hawk4 se představí noví agent/agenti temného hraběte. Ale věřím, že se Framon určitě v brzké době taky vrátí na scénu.

Sám bych si jako autor čtvrtého X-Hawka nepřál nic jiného, než aby už vyšel, ale jako realista, který trochu vidí pod pokličku, to do vánoc určitě nebude. Zavřená knihkupectví nejsou pro žádné nakladatelství důvodem hrnout se do většího vydání knih a homeoffice asi taky není to pravé ořechové... 7

Abych byl ale trošičku konkrétnější k tvým otázkám, tak jako autor sám dost těžko můžu odhadnout termín, kdy Agent X-Hawk 4 spatří pulty knihkupectví.
Petr Vyoral pracuje na coveru obálky, text je momentálně podroben přísné korektuře a než projde celým sítem redaktorů do tiskárny tak to může ještě chvíli trvat.
Co se týká Agenta JFK, čeká se na Františku až odevzdá svůj 41.díl (omlouvám se, nemám úplně čerstvé informace, třeba se už tak stalo). Já momentálně píšu díl čtyřicátý druhý, který bude předposledním sedmidílné minisérie (Temní bohové) uprostřed té naší první české sci-fi/fantasy série Agent JFK 1

Absence diskuzí je v dnešní době vidět na různých webech, přesunula se většinou na sociální sítě, takže občas nějaké názory a informace ze světa JFK proniknou na Facebookové skupiny Agent JFK a JFK fans: https://www.facebook.com/groups/134394353452
https://www.facebook.com/groups/31870214311
Ale všechny důležité informace samozřejmě uvádím i zde na internetových stránkách.

Vylosovaným výhercem soutěže o poslední čtyři díly Agenta JFK se stal Jakub Charvát, gratulujeme a posíláme knížky. Správná odpověď zní samozřejmě MARLOWE.

Vylosovaným výhercem soutěže se stala Marie Provazníková, gratulujeme a posíláme první dva díly série Agent JFK. Zašifrovaný text zněl KOVÁŘI ROVNOVÁHY a mezi jednotlivá písmena textu byla vždy vložena zkratka JFK.

Vypadá to, že v prosinci bude na pultech: http://www.tridistri.cz/x-hawk3valkasvetu?ItemIdx=7

Agent X-Hawk už má další pokračování na spadnutí, díl je napsán, obálka je hotová, takže už je to na Tritonu.

Tak už víme, že v tomto světě proběhla Velká válka (první světová), aspoň ze zážitků Phila R.Marlowa, kde se obě strany vzájemně vrchovatou měrou častovali chemickými plyny. Takže chemie, biologie by mohla být na solidní úrovni. Nedostatek kovů tu mohl být hnacím motorem k rychlejšímu zavedení plastických hmot, kterými by se snažili nahradit drahé železo a ocel.


Strana:  1 2   další »
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat