Příliš dlouhý den agentův.

Znáte ty takzvané dny blbec? Prostě nic se vám nedaří ať (ne)děláte co (ne)děláte. Ne, že bych to Johnovi přála, ale docela ráda bych viděla jeho den blbec. Jeho realita, žádná mise a příliš dlouhý den.
Bohůmžel (jen klid, jsem ateistka), tak daleko má přestavivost nesahá. Sice mě pár maličkostí napadlo, ale to by bylo jen na pár řádků. Mé příběhy jsou plné takových těch obyčejných věcí, jako jsou pořádné bitky od pěstí přes meče až po střelné zbraně, občas (často) nějaká ta vyrobená mrtvolka, černý humor a romantiky jen pomálu. Ano, přiznávám, na holčičku jsem saďour.
Takže kdyby někoho inspirace praštila po hlavě něčím těžkým (já osobně bych se nebránila), ráda si to dílko přečtu :)

Forums: 

Obrázek uživatele Brmboš

Pokud zapátráš tady ve fóru, jistě objevíš pokusy psát něco, co bych nazval "pokračovací román". Prostě text, u kterého si každý může připsat svůj kousek. Kdokoli si mohl napsat text od jediné věty až po několik stránek. Vzhledem k malé účasti a v podstatě nezájmu to umřelo.
Pokud bys měla zájem můžeš to zkusit obnovit, ať už nějaký starý text, nebo začít úplně nově. Třeba se najde dostatek nadšenců, co chtějí a budou psát.