Není nos jako nos

nosPo čase ... no dobrá po hodně dlouhém čase tu máme zase jeden z případů z tajného archívu agentury EF.
Myslíte, že agenti EF cvičně střílí spíš do terčů, nebo do plechovek?
Plechovky jsou jistě zábavnější, než suchopárné terče, nicméně může se přihodit nehoda. A když dodám, že v tom má prsty Vincent Vega a jedná se o jeden z nejslavnějších uražených nosů v historii, mnoho z vás hned napadne, že to asi bude zavánět průšvihem.

nos

PřílohaVelikost
Image icon nos.jpg31.45 KB
Image icon 2.jpg60.66 KB
Image icon JFK.jpg32.45 KB

kategorie: 

Komentáře

Obrázek uživatele Lmslaver

Konec všech dohadů, jestli nos Svingy ustřelili Napoleonovi vojáci. Byl to Vega!

Super komiks Vašku. A když vidím u nadpisu No.1, tak počítám, že budou následovat v budoucnosti i další tvoje kreslené kousky.

Obrázek uživatele Brmboš

Vašek přislíbil spolupráci na dalších komiksech a snad se nám podaří dodržet linku - každou neděli jeden komiksový strip.
Nějaké nápady jsem mu předal a tak doufám jen v to nejlepší.
A i když si děláme nepokrytou srandu z jednotlivých postav série (chudák Vega) a na paškál příjdou možná i další věci, tak doufám, že se na nás čtenáři ani otcové zakladatelé nezlobí a berou to stejně jako my s humorem.
Obrázek uživatele Vašek

Čau bejku:-))) Pár jich je v záloze. Tak jsem se po delší odmlce rozhodl, že zase "něco přidám do mlýna." No a samo, že nebudou chybět náměty od Brmboše.
Jinak je za Tebou vidět kus práce. Musím taky pochválit ty "skalní" co se tady o to vše, co se děje na stránkách starají. Hoooodně dobré. Tak ať se dílo daří!!! Taky se mi stýskalo po kritice pana Šimčíka:-))) Je nějak potichu...

Obrázek uživatele Kyra

Vega s tou kytičkou na konci... to je fakt hustýýýý!!!

Smrt je třeba milovat.