JFK na dovolené - výsledky soutěže o nejlepší foto z cest.

Máme tu závěr prázdnin. Dva měsíce utekly jako voda a naši cestovalé se zřejmě stále snaží poprat s jet lagem po návratu z cest. Bohužel termíny uzávěrek jsou neúprosné a proto naše letní soutěž skončila uderem půlnoci posledního srpnového dne.

Věřím že jste si užili dovolenkových zážitků dosytosti a neobtěžování všudypřítomnými intrikami lorda X-Hawka jste zdárně nalezli průchod zpět do naší reality. Bohužel morálka našich agenturních zpravodajů je teprve v počátcích a proto musím konstatovat, že počet zaslaných zpráv z cest je minimální.

Konkrétně redakce obdržela jednu zprávu z jisté "kyborg-klokaní" reality, kde virtuální pojem sedmimílové boty převedli do reality. Výňatky ze zprávy jsme vám již zpřístupnili na našich stránkách a v současné době jsou technické detaily pod pečlivým drobnohledem agenturních techniků.

Pro našeho zpravodaje - Kateřinu - EF číslo 221548IP/sekce interrealitní průzkum - máme jen slova uznání, nejen kvůli skvělé disciplíně a vzorně zpracované zprávě, ale i díky nebývalé odvaze, se kterou se rozhodla splynout s místní realitou a absolvovala kyborgizaci dolních končetin.

Za svou odvahu a perfektně odvedenou práci jí bylo poskytnuto ocenění agentury ve formě diplomu agent měsíce a kniha s osobním věnováním vedení agentury.
 

Kateřina si svuj svět skutečně zaslouží.

Věřím, že ostatní agenti dodají své zprávy co nejdříve a budeme se těšit někdy příště na další výsledky soutěže JFK na dovolené.

Tedy nezapomente - ted záleží na každém z nás zda si svuj svět zasloužíme.

kategorie: