JFK 27 - Dlouhý černý úsvit

bezJWP uvolnil anotaci jeho dlouho očekávaného přelomového dílu s podtitulem Dlouhý černý úsvit.
Na co se tedy máme těšit? To se podívejte o několik řádků níže:

JFK 27 - Dlouhý černý úsvit

Jiří W. Procházka

Nejdelší noc v dějinách Agentury začíná. Likvidací nejschopnějších agentů se roztáčí kolotoč konspirací, vražd, podrazů i brutálních soubojů. Dochází k prolínání paralelních světů, v regulérní válce v podzemí Švýcarska padají sestřelené Black-Hawky….
To vše je pouhá předehra k rozhodující bitvě o myriády paralelních světů.

Hrabě X-Hawk si převedl agenturní heslo „Svůj svět si musíme zasloužit!“ na strohé: „Existuje jen můj svět – a ten si vy nezasloužíte!“ A učinil vše pro to, aby to byla pravda.
Dokáže John Francis Kovář a jeho přátelé zachránit Agenturu? A vesmír?

Stěžejní kapitoly této mise jste mohli osobně zažít při divadelních představeních Kočovné divadelní společnosti JWP & spol. v letech 2009 a 2010 v Chotěboři, v Brně a v Praze. Komentované fotogalerie či video záznamy jednoaktovek Výslech, Cigareta a Rock’n‘ roll, si můžete prohlédnou na webu: www.jwp-prochazka.cz.
 

Galerie z akce Brno Fénixcon 2009
Galerie z akce Praha Pragocon 2010

kategorie: 

Komentáře

Obrázek uživatele Sirius_SK

Bože tak na toto sa strašne teším, ta anotácia je super.

Obrázek uživatele Ultramarinus

Je pravda že už jsem dlouho v Chotěboři nebyl, ale často jsem koukal na "programy"... Opravdu existuje nějáká "JFK divadelní skupina"?

Obrázek uživatele jwp

ani nevíš, jak jsi mne potěšil, když sis v názvu divadla spletl JWP s JFK. Tohle si při rozhovorech o JFK, kterých se účastním plete víc lidí :)
Ano, existuje Kočovná divadelní společnost JWP a spol, jak je v anotaci uvedeno - a pokud si klikneš na níže uvedené galerie z Brna či Prahy, dozvíš se dokonce i obsazení a technické zázemí Kočovného divadla JWP a spol.
Zatím nehrajeme v Národním a ani na Vinohradech, ale máme nabídky od Camerona, protože až brzo na Sardenu (a doufám, že i tady) shlédneš zveřejněné kompletní záznamy ze dvou jednoaktovek, pochopíš, že 3D je na nás málo.

Zdraví tě JFK, ale sakra, vlastně JWP :)

Obrázek uživatele Ultramarinus

Pardon, jenom s časem i slepnu (nejen blbnu)...

Zkoušelo někdy tohle kočovné divadlo (předpokládám že s Vámi/Tebou něják spojené) sepsat a zahrát nějákou hru na motivy JFK? Nebo Vašich/Tvých knížek (Ken Wood, atd...)? Určitě by šlo o špica zážitek nějákou takovou vidět, obzvlášť když by byl v doslechu při tvorbě hry i autor předlohy a mohl korigovat příběh podle citu...

Obrázek uživatele jwp

Ano, to divadlo je se mnou spojené, že jsem si ho vymyslel, pozval herce, napsal scénáře, zajistil zvukové efekty, doprovodnou muziku (na pódiu už tančily dvě Marylin Monroe i s větrákem dole, pod rozevlátou sukní. Větrák jsem byl já... ) - a pak to přesně jak říkáš přímo na pódiu řídím, protože to co lidi vidí je první představení tohoto druhu - tedy žádné zkoušky předem, nic. Jen rozdané scénáře (dosud zatím vše na motivy 27. dílu).

Nemluvě o tom, že herce si kolikrát vytahuju rovnou z publika během již rozehraného kusu (Honzu Kantůrka, Martinu Sopdet, Pavlu wiwi Lžičařovou atp.), vrazím jím text s barevným textem a jede se dál. Publikum zírá, pozvaní zírají, já zírám. Show must go on!

A korigování herců, mých představ a zejména JEJICH představ vždycky dodá tomu kterému představení fakt šťávu. Takže - nebýt geniálních herců, technického personálu a vždycky výtečného publika, byl bych hovno. Takhle mlhu hrdě říct: "Ano, stojím na ramenou obrů..."

A nápad s tím Kenem Woodem beru vážně !

Měj se.
Jirka