Hypersonická rychlost na dosah - Archiv sekce EF - Věda a výzkum

Hypersonic proráží dimenzionální bránu.  Opět se připomínáme našim čtenářům reportáží z oblasti tajných projektů místní pobočky EF. Našemu reportérovi se povedl husarský kousek a podařilo se mu získat tajné materiály z testů nového letounu pro hypersonické rychlosti. Dle našeho zdroje byl tento letoun připravován pro misi v dimenzi B-342, která byla zcela úspěšná.

 

  Pro udržení tajemství operačních aktivit agentury EF však bylo přikročeno k cílené dezinfomaci místní dimenze a zdejším tiskovým agenturám bylo sděleno, že test nevyšel. Nám se však podařilo získat potvrzení ze zdrojů blízkých doktoru Von Canonsteinovi, že mise dopadla na výtečnou a průlet dimenzionální bránou byl proveden přesně dle načasování. Letoun provedl sběr informací a vzorků v dimenzi B-342 a poté byl naveden do další dimenzionální brány směřující do sídla agentury EF, kde v pořádku přistál.
  Vyjádření ředitelky Bytewské se nám bohužel pro její časovou vytíženost nepodařilo získat, ale zcela určitě postačí citace našeho zdroje, který celou akci ohodnotil slovy:
  " Byl to sakra fofr! "

Pro porovnání si mužete prohlednou agenturní zpravodajství místní dimenze a ujistit se, že pouze naše redakce vám přináší jen ty zaručeně správné informace.

zdroj: www.idnes.cz    Podrobnosti mužete číst ZDE.

Opět vyzýváme naše čtenáře, aby nás neprodleně kontaktovali v případě, že znají  jakékoliv podrobnější informace o provedené misi, nebo o samotném letounu.
Naše redakce  k vám vyšle ihned svého reportéra pro znamenání úplné pravdy pro naše čtenáře.

-Y-

PřílohaVelikost
Image icon MLA3d12be_HTV2Highres.jpg14.97 KB
Image icon hyper-small.jpg6.31 KB