Artefakt 7 + epilog

 Artefakt na krku jednoho z lupičů proměnil svého nositele v krvelačného démona, kterému musí čelit agent EF, mág čtvrtého stupně Thomas Menton. Jak obstojí v posledním souboji můžete vidět v tomto závěrečném dílu komiksu.

 

kategorie: 

Komentáře

Obrázek uživatele Brmboš

A nebo se s artefaktu stal Mentonův Milášek ....

Obrázek uživatele Marc

Dobré, příběh se sice takový lehký, ale zpracování je moc pěkné. A každým dílem se lepšíš. Ta mapa nakonci je vážně moc pěkná!

- Vypadá to že je tu nový záporák, můžeme se na něj těšit v nějakým dalším komiksu/povídce??  

 

Obrázek uživatele Lmslaver

Tenhle komiks je vlastně takový malý úvod k jedné mé povídce, kterou už mám dlouho rozepsanou. Nevím, jestli ji ještě někdy dopíšu, nebo třeba alespoň převedu do komiksové podoby, to ukáže až čas. Určitě se ale pokusím příště přijít na JFK-fans s novým komiksem, který bude mít sofistikovanější, propracovanější zápletku. Na Artefaktu jsem si vyzkoušel nové grafické techniky a nechtěl jsem si v takovém svém prvním projektu utrhnou příliš velké sousto, které bych pak třeba nemusel zvládnout.
  Taky upřímně stále doufám, že se do dění na JFK-fans zapojí i další fanoušci Kovářů rovnováhy, ať v diskuzích, povídkami, kresbami, redenzemi, nebo čímkoliv dalším, co se bude týkat JFK. Všichni si přece chceme tenhle svět zasloužit! 
 

Obrázek uživatele Elinor

Mohou se zapojit případně i fanoušci X-Hawka? ;-)

Obrázek uživatele Lmslaver

Jistěže se můžou zapojit i fanoušci X-Hawka, čarodějky Asenat, pilota Bigglese, pašeráka Rorýse, bojovníka Framona, nebo třeba Noela Dwakena. Prostě fanoušci kohokoliv, kdo pochází ze světa MŽ a JWP.  

Obrázek uživatele Elinor

Prima, tak to asi opráším ten stařičký sešit s poznámkami na fanfiction. :-) Takže se tady postupně objeví i příběh o "druhé straně".

Obrázek uživatele Marc

To určitě velice vřele uvítáme. :)

PS: OzvI se mi  prosím na mara.opl@gmail.com ;)