Artefakt 2

Skupina mezirealitních lupičů přepadla v lese inkvizitory a zbrojnoše převážející zabavené kacířské artefakty. Co však zmůžou meče proti samopalům? To může skončit snad jedině masakrem a o tom se můžete přesvědčit na vlastní oči v druhém díle tohoto komiksu na pokračování.   

 

 

 

Pokračování příběhu:

Předchozí díly:

kategorie: 

Komentáře

Obrázek uživatele Kyra

Jako úplně normální holka zajímající se o zbraně si dovolím protestovat:
Rohy na helmách je blbost! Jen by překážely v boji (a to nemluvím o parozích)

Smrt je třeba milovat.

Obrázek uživatele Lmslaver

Nijak zvlášť jsem nestudoval historické brnění a přilby při kreslení tohoto komiksu, ale třeba Vikingové myslím své přilby zdobily kravskými rohy. Kdoví, kde ji ten chlápek vyhrabal. Ať je to jakkoliv, tak se mi zdá, že ta přilba vypadá nakreslená lépe s rohama a to byl rozhodující faktor při tvorbě obrázku. Nepracoval jsem s žádnými historickými podklady, takže by se určitě dalo vyšťourat víc much. Je to jen amatérská relaxační komiksová blbina a všem znalcům historie, zbraní, grafickým gurmánům, démonologům a dalším znalcům čehokoliv, čeho se komiks dotýká se pokorně omlouvám.

S parohy to bylo určitě ještě komplikovanější, ale co mohl takový rytíř čekat po několika letech strávených na křížové výpravě. Touhy žen asi nebyly tehdy menší než dnes a která by vydržela čekat měsíce a roky? Ale to je asi otázka pro jiné znalce.