Area 51 - odtajněno?

  A opět se vám hlásíme z naší redakce JFK, kde se nyní celý štáb přehrabuje hromadou odtajněných materiálů týkajících se Oblasti 51. Uvedené materiály byl poskytnuty americkou CIA, organizací dosti mocnou, aby mohla připravit masivní celosvětovou dezinformační kampan.

 

  Naše redakce samozřejmě na dobře připravený plán CIA nenaletěla a naopak zahájila intenzivní pátrání po skutečných projektech páchaných v uvedené oblasti.
  Jak již bylo zmíněno v dřívějších reportážích naší redakce JFK, máme nezvratné důkazy, že zmíněná oblast slouží jako testový polygon pro místní pobočku agentury EF a její tajemství ještě zdaleka nejsou vyzrazena.
  Pro pobavení našich čtenářů uvádíme výběr největších dezinformací poskytnutých nám agenturou CIA a věříme, že si názor udělají sami i bez naší další intervence.

Pro podrobnosti čtěte ZDE. - zdroj: www.idnes.cz

Na fotografii vidíte prototyp letounu SR-71 Blackbird, který byl používán v sedmdesátých a osmdesátých letech jako špionážní nadzvukový letoun.

Tajné stroje - Area 51
 
  Naše čtenáře opet vyzývýme at se s námi podělí ve formě diskuze o své znalosti zmíněné Oblasti 51 a jednou pro vždy učiní přítrž snahám bagatelizovat aktivity místní agentury EF.
PřílohaVelikost
Image icon PKA3b507e_image006.jpg64.95 KB
Image icon SR71-small.jpg12.91 KB