Agent X-Hawk: Klon

KOMIKSDnes trochu se spožděním, ale přece, vám přinášíme komiks na pokračování. No, na pokračování ... opět má jen jediný díl, ale jek jinak nazvat seriál, který přinášíme každý týden?
Tentokrát se mě a Lmslaverovi podařilo zjistit pozadí úmrtí jedné významné osobnosti z oblasti technologií. Vlastně není tak docela jisté, co se nakonec stalo. Nevíme jestli opravdu zemřel Steve, nebo to byl jen jeho klon. Nevíme totiž jak se rozmyslel.
Co myslíte vy?
A pokud jej skutečně X-Hawk unesl, k čemu potřebuje tolik takto výjímečných lidí?

Klon

PřílohaVelikost
Image icon AXH6 klon.jpg92.03 KB

kategorie: 

Komentáře

Obrázek uživatele Kyra

Xavi-trans... to se mi líbí :))

Smrt je třeba milovat.

Obrázek uživatele Lmslaver

 Aspoň něco se líbí. No, zrovna u tohoto dílu jsem z důvodu zajimavého námětu čekal víc komentářů. Jen dodám, že autorem skvělého a aktuálního scénáře pro tento komiks je Brmboš. 
  Jestli má někdo v hlavě dobrý námět na komiks (týkající se agentů x-hawk), tak se může klidně zapojit. Scénář by neměl být delší jak dva díly - to je přibližně 8 okének (bude-li to výjmečně dobré, lze udělat i výjimku  )

Obrázek uživatele Brmboš

Díky za pochvalu scénáře. Myslím že zas tak super nebyl, bylo to jen logické spojení posledních událostí a X-Hawka.
Co se týče reakcí, je to smutné, ale člověk si začíná (byť nechtěně) zvykat. Pamatujete si bouřlivé reakce když jsme zveřejnili třetí díl komiksu "Past na žraloka"? Tady v novém systému už nejsou přeneseny, ale bylo jich skutečně mnoho. No a když se objeví fakt dobrý komiks, který ale není kontroverzní, nikoho nezaujme.

Obrázek uživatele Kyra

Ty bouřilvé reakce já tedy nepamatuji, ale je opravdu škoda, že se nikdo nezapojí do diskuze ani nevyjádří svůj názor.
Zas tak špatný nápad to ale nebyl... Opravdu by mě zajímalo, jak se Steve rozmyslel, ale obávám se, že se to nedozvím.

Smrt je třeba milovat.

Obrázek uživatele Kyra

Právě jsem si připomínala, jak díky Vegovi značka nesoucí nakousnuté jablíčko vznikla (pro ty se slabší pamětí: http://www.jfk-fans.cz/clanky/zase-ta-jablka). X-hawk "má na krku" smrt buď pravého nebo falešného Stevea... No, to jsem zvědavá, jak to půjde dál :))

Smrt je třeba milovat.