Srpnová soutěž o Odplatu 1 - Země prokletých

jfk sEpidemie letní lenosti kosí i řady fanoušků JFK série a na redakční mail nedorazil jediný pokus o získání Hlávkova dílu první Odplaty. Nevadí, ještě máte šanci Zemi prokletých získat do konce měsíce srpna. Nemusíte nic vymýšlet, zapojovat mozkové závity, stačí když nám napíšete kolika příběhy přispěl Honza Hlávka do univerza Agentury (včetně povídek) a na to vám bude stačit i průměrný internetový vyhledávač.

 

Komentáře

Obrázek uživatele Lmslaver

Probojovat se v redakčním mailu přes záplavu spamů bylo snad horší než stanout čelem proti X-Hawkově terakotové armádě, ale nakonec jsem se dopracoval k nějakému výsledku v naši soutěži. Byl jsem docela překvapen, že se vlastně všichni soutěžící sekli, kolika příběhy přispěl Honza Hlávka do Univerza Agentury, nebo-li světa Mirka Žambocha a Jirky W.Procházky. Tak schválně počítejte se mnou:
1. Zatmění
2. Odplata 1 – Země prokletých
3. Odplata 2 – Vzpoura vyvolených
4. Agent X-Hawk: Zpěv lamie
5. Žiješ jenom jednou (povídka ve sborníku Svůj svět si musíme zasloužit
6. Kočičárna (povídka ve sborníku Svůj svět si musíme zasloužit)

Takže jich bylo šest a ne pět. Většinou jste totiž tipovali, že Jan Hlávka přispěl jednou povídkou do sborníku, ale on tam má povídky dvě a jak jsem psal do zadání soutěže, chtěl jsem počet příběhů včetně povídek.
Abych zase na druhou stranu odčinil křivdu z měsíce července, kdy se nám v tom přívalu spamových assassinů ztratilo pár soutěžních mailů, musím zpětně jednoho ze soutěžících odměnit a tak knížka Odplata 1 – Země ztracených poputuje do rukou Matěje Hrušky.
Děkujeme všem soutěžícím za účast a výherci gratulujeme.