Prázdninová soutěž s JFK a Odplatou

soutěžUž jste si asi zvykli, že v soutěžích na JFK-fans si svou knihu musíte zasloužit. O prázdninách necháme šifry agentů spát a pustíme se do letního klání z trošku jiné strany. Jak je z nadpisu patrné, tak budeme v hrát o dva Hlávkovy díly Odplaty (věnované agentem seniorem Kovářem z Prahy) a hned se dovíte, jak si je můžete zasloužit.

 

Sestavte nejméně tři obálky Agenta JFK a vymyslete nějaký vtipný, nebo zajímavý text, který by se dal použít jako komiks, nebo strip (viz ukázka 1)

ukazka1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Můžou to být jakékoliv obálky, které se vám budou hodit, nebo můžete použít předpřipravenou trojici obrázků níže (viz ukázka 2). 

ukazka2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Máme jen jednu podmínku, obrázky musí být nejméně tři, maximálně šest a jeden z nich musí být Odplata 1 – Země prokletých o kterou hrajeme v prvním prázdninovém měsíci. Své nápady posílejte do půlnoci 31. července. Nejvtipnější, nebo nejzajímavější nápady zveřejníme a jednoho šťastlivce odměníme. Kompletní sadu obálek samozřejmě najdete tady https://jfk-fans.cz/kategorie/kategorie/vyslo A abychom vám to usnadnili co nejvíce, protože ne každý má náladu, nebo možnost pracovat s nějakým grafickým programem, můžete poslat svůj nápad pouze jako text (viz ukázka 3)

Ukázka 3:
Obálka Zlaté město: "Do hospody je cesta dlouhá"
Obálka Naganty a vlčí máky: "Ale připojilo se mě pár přátel."
Obálka Stín legendy: "Říkám jim že trpím klustrofobií"
Obálka Není krve bez ohně: "Co to jako je?"/ "Strach z uzavřených prostor."
Obálka Hitman: "A co jako?"
Obálka Apokalypsa: "Bojím se že hospoda bude zavřená!"