Květnová soutěž s JFK

soutěžMinulý měsíc jsme společně s JFK odhalili dimenzi, kde se skrývá tajemné a nebezpečné zlo. Bývalý agent EF měl znak meče a tomahawku nakreslený na letadle, což byla hlavní stopa a další malá indície byl znak hada požírající vlastní ocas (symbol tajemné pašerácké organizace operující v tomto světě) a pak vikingské runy naškrábané na bibli.

Bývalý agent Jim Doe prozradil několika odkazy v bibli, že cesta může vést i přes jiný svět, ale jaký to neprozradil. Při další prohlídce agentova letadla našel JFK pár hracích žetonů. Že by ony skrývaly odpověď? Kdo najde odpověď do půlnoci 31. května a pošle ji na náš redakční mail může vyhrát stejnojmennou knížku ze série JFK (jak jinak), kterou opět věnoval pan Kovář z Prahy (že by jeden z dvojníků JFK?)

 

žetony

 

Komentáře

Obrázek uživatele Brmboš

Tak se nám schází první odpovědi a některé i s komentářem, že je to až moc jednoduché.

Že by jsme přitvrdili?

Obrázek uživatele Lmslaver

Dešifrování bylo opět velice jednoduché, jednotlivé číslice označují pořadí písmena v abecedě a u písmen je tomu zase naopak, takže správná odpověď zní KALIBR 45 a stejnojmennou knížku od Petra Schinka vyhrává Michal Čapek z Brandýsa nad Labem. Gratulujeme a knížku pošleme co nejdříve, jen co se infiltrujeme do fronty důchodců před poštou.....