mapa width=
01
JFK01

JFK 01

John Francis Kovář, bývalý kapitán speciálních jednotek, veterán válečných operací i účastník tajných misí, dostává jednoho dne neobvyklou nabídku od podivné dvojice zaměstnanců ještě podivnější agentury.Než však stačí přijmout či odmítnout, přenese se nečekanou shodou okolností do světa, v němž československá armáda v roce 1938 nevydala hranice republiky nacistickému Německu, do světa čarodějů – inkvizitorů pracujících pro vládu, do světa, kde se nejvíc peněz dá vydělat pašováním a prodejem magicky aktivních substancí.Brutální přestřelky, válka na kolejích, divoké honičky gangsterů a zákeřné triky čarodějů.


Agent JFK 01: Pašerák
Autor: Miroslav Žamboch
02
JFK02

JFK 02

John Francis Kovář, bývalý kapitán speciálních jednotek, člen úderného týmu Agentury EF se účastní první mise do jiného časoprostoru. Má to být rutinní výprava, jakých Agentura provádí desítky a stovky. Navzdory předpokladům se však se ocitá ve víru zběsilých událostí, které vrcholí 2. prosince roku 1805 monumentální bitvou u Slavkova.JFK a jeho noví přátelé nemají čas ani prostředky, aby svou účastí zásadně ovlivnili slavnou a krvavou řež, známou jako „Bitva tří císařů“. Nic jiného jim však nezbývá – uprostřed bitevní vřavy musí svést rozhodující boj proti zbraním, které v té době neexistovaly, proti silám existujícím napříč časem i prostorem od počátku světa do jeho skonání.


Agent JFK 02: Není krve bez ohně
Autor: Jiří W.Procházka
03
JFK03

JFK 03

Vikingové pod vedením Leífa Eríksona navštívili Ameriku ještě před rokem tisíc našeho letopočtu, ale pozdější vývoj euroatlantické civilizace to nijak neovlivnilo. Jsou však světy, kde Vikingové a Indiáni položili základy pozdějšího středověku a ovlivnili i průmyslovou revoluci. Ne každý je ochoten ponechat paralelní světy jejich přirozenému běhu. JFK na palubě válečného drakaru s mečem v jedné a sramasaxem v druhé ruce čelí čínské blokádě severoamerického kontinentu a biologicko-magickým zbraním nepřátelských záškodníků.


Agent JFK 03: Meč a tomahawk
Autor: Miroslav Žamboch
04
JFK04

JFK 04

Rabbi Löw, stvořitel Golema, je jeden z nejmocnějších mágů světa. I jemu však přijde vhod zásah Agentury provedený doslova v poslední chvíli. Čaroděj je sice zachráněn a přenesen do švýcarského technologického ústředí E.F., ale jednu věc se zachránit nepodařilo: zázračný šém oživující neživou hmotu a probouzející tak síly, nad kterými zůstává smrtelníkům rozum stát…A právě na šém už čekají tisíce terakotových válečníků v hrobce Prvního císaře čínské říše. Je těžké, možná nemožné zničit odpoutaná monstra – hliněné armády postupují Evropou a obléhají Prahu.


Agent JFK 04: Armády nesmrtelných
Autor: jiří W.Procházka
05
JFK05

JFK 05

Rok 2050 byl rokem poslední jaderné války. Na dlouhá léta poslední války vůbec. Celoplanetární konflikt vyhladil takřka celou lidskou populaci a následný radioaktivní spad zapříčinil globální změnu klimatu. Nastala nová doba ledová.Stejně jako krysy se zbytky lidské rasy usadily v nových doupatech uvnitř železobetonových komplexů, které jediné přežily pokus o zničení planety Země. Vláda nad ledovými planinami opět připadla obrovským mastodontům a zákon silnějšího znovu nabyl svého původního významu.Do této paralelní budoucnosti je vyslán agent JFK, aby vypátral a objasnil záhadné zmizení zvláštního pracovníka agentury E.F.


Agent JFK 05: Chladná hra
Autor: Tomáš Němec
06
JFK06

JFK 06

Virová pandemie, miliardy mrtvých, svět v rozkladu. Přirozená nákaza nebo importovaná technologie? K tomu jeden pravděpodobně mrtvý agent. Zjistit skutečnost, je úkol FF agentury. Military divize má o nebezpečnou misi enormní zájem, ale navzdory její snaze je jako průvodce půvabné specialistky, doktorky Lavassi, vyslán John F. Kovář. Stopy vedou do pralesů střední Evropy, přesněji na Moravu do svobodného městského státu Kopřivnice obklopeného divočinou kontaminovanou smrtelnými viry.Zmizení agenta nebylo pouhou náhodou a Kovář se nedobrovolně zaplétá do hry místních mocných; intriky končí a na řadu přichází smršť olova.


Agent JFK 06: Se smrtí v zádech
Autor: Miroslav Žamboch
JFK06

JFK 06 - povídka

Kratší povídka, která vyšla v dílu JFK s pořadovým číslem 06. Vincent Vega, i když na dovolené, musí odjet do rodného Mexika udělat cosi nezbytného.


Melouch Vincenta Vegy
Autor: Miroslav Žamboch
07
JFK07

JFK 07

JFK má pocit že selhal a nepatří k těm, kteří zastávají heslo: On po tobě kamenem, ty po něm chlebem. Vrah, ať už agentů, nebo jiných lidí, musí být potrestán. Obklopen zkázou a smrtí, s přáteli, na něž se může spolehnout, urychleně staví nejmodernější vzducholoď, jakou kdy měl malý městský stát k dispozici a vyráží za pomstou. Vrahové prchají, ale JFK a jeho společníci – velitel kopřivnické armády Tomáš Prof a hlavní inženýr, technik a technolog Roman Krystal jsou neochvějní. V cestě jim stojí lovci otroků, celá impéria rodící se z hekatomb smrti, vzdušní korzáři, k tomu vichřice, tlakové níže a bouřkové fronty.


Agent JFK 07: Hořící andělé
Autor: Miroslav Žamboch
08
JFK08

JFK 08

Nová vědecká síla Agentury Equilibrii Feratius učiní alarmující objev a JFK je spolu se svým kolegou Vincem Vegou vyslán na další nebezpečnou misi. Tentokrát se ocitají v pouštním světě ne nepodobnému divokému západu, aby zde svedli souboj o život nejen svůj, ale všech jeho obyvatel. Kovář se brzy ocitá na holičkách a musí si v nekompromisním prostředí, které ze všeho nejlépe rozumí řeči nabitých pětačtyřicítek, poradit sám. Dokud se mu ovšem nedostane nečekané, ale o to vítanější posily. Sledujte Kovářův boj nejen proti nebezpečným pistolníkům, ale i bezskrupulózním mágům.


Agent JFK 08: Kalibr .45
Autor: Petr Schink
JFK08

JFK 08 - povídka

Kratší povídka, která vyšla v dílu JFK s pořadovým číslem 08. Vincent Vega se účastní svatby, kde se vdává jeho dávná láska. Jenomže svatba se trochu zvrhne. Vlastně ne trochu, spíš víc.


Svatba
Autor: Petr Schink
09
JFK09

JFK 09

Něco není v pořádku. John Kovář se místo v útulném hotelu probírá napěchován sedativy v cele blázince. Stěží si pamatuje své jméno, neví kdo je, netuší v jakém podivném světě se to ocitl.Než se stačí dozvědět víc, má v patách smečku bezohledného šílence, kterému jde právě o to, co JFK zapomněl a lidské životy pro něj neznamenají absolutně nic. Kovář se ocitá uprostřed smrtícího propletence spiknutí, zrady a pomsty, kde si nikdo nemůže být ničím jistý. Byla jeho amnézie způsobena opravdu jen ranou do hlavy nebo je ve hře mnohem víc? Jaký účel má záhadný prsten na jeho ruce?


Agent JFK 09: Zatmění
Autor: Jan Hlávka
10
JFK10

JFK 10

Atentát na papeže je banalita, která nevyvede Johna Francise Kováře z míry. Dokonce si zajistí v chrámu svatého Petra místo v přední řadě, aby zhodnotil práci profesionálů. Jenomže řev motorové pily a plátky masa naporcovaného papeže slouží jako vstupenka k jinému představení: únosu Ježíše Krista! To je něco, do čeho se musí JFK se svými kolegy vložit. Tím spíš, že únoscem nemá být nikdo jiný, než SS obersturmbannführer nacistických Waffen SS, proslavený brilantním únosem Benita Mussoliniho. A pokud mise skončí pro JFK fiaskem, svět se změní a černý Otto nastoupí na Johnovo místo. Vyhazov je to poslední, s čím si John F. Kovář dělá starosti.


Agent JFK 10: Jeruzalémský masakr
Autor: Ondřej Neff
11
JFK11

JFK 11

Na moravskou pobočku Agentury EF zaútočí agresivní houby. Gigantické hřiby ničí auta, muchomůrky vypouštějí omamné plyny a pýchavky likvidují technologické vybavení pro přestup do paralelních světů. Zbývají jen sekundy a opět přichází na řadu JFK a jeho přátelé. V informačních technologiích dalšího „šíleného" paralelního světa mají významné místo geneticky modifikované houby a plísně. JFK pátrá po důvodech průniků, které zásadně ohrožují nejen náš svět. První kontakt s „houbopunkovou" podzemní organizací Houbaři, která se skládá z nadějných deseti-třináctiletých dětí, vyhlíží spíše na ostrý konflikt než na spolupráci.


Agent JFK 11: Podhoubí smrti
Autor: Jiří W. Procházka
12
JFK12

JFK 12

Válka s mimozemšťany zuří již několik desetiletí. Ze Země, obehnané prstencem satelitních měst, vesmírných stanic a kosmických přístavů, se stal jeden obrovský vojensko-průmyslový komplex. Klíčovou roli zde hrají vývojářské gildy, chrlící neustále nové a nové technologie, které by v budoucnu mohly vyčerpávající konflikt zvrátit ve prospěch lidstva. Právě do tohoto světa – absolutního ráje pro hrstku mocných a nelítostného inferna pro ostatní – dorazí John Francis Kovář, aby potvrdil existenci zbraně, ohrožující samotnou podstatu paralelního metauniverza.


Agent JFK 12: Stín legendy
Autor: Tomáš Němec
13
JFK13

JFK 13

JFK dál zůstává ve vyhnanství v technologickém infernu. Navzdory všem úkladům však stále není mrtev a další kolo hry o jeho smrt začíná. Nepřátelé ukrytí v pozadí roztáčí ozubená kola mašinérie Agentury, aby samostatného agenta definitivně semlela. Zápas je to nerovný, ale ne jeden proti statisícům, jak by se mohlo zdát na první pohled. Ale dva, tři čtyři… proti statisícům. JFK má přátele, kteří ho neopustí. V jejich čele kráčí komtesa Andrea de Villefort a z čepele jejího meče odkapává krev.


Agent JFK 13: Prokletí legendy: Dámská hra
Autor: Miroslav Žamboch
JFK08

JFK 13 - povídka

Kratší povídka, která vyšla v dílu JFK s pořadovým číslem 13. JFK a Vincent Vega se musí vypořádat s magickými stvůrami, překonávající ty nejhorší noční můry.


ONI
Autor: Jaroslav A.Polák
14
JFK14

JFK 14

Čtyři sta tisíc válečných lodí na hranicích Sluneční soustavy. Zbraně, které mohou rozvrátit celé vesmíry, zmizelá agentka Stellarová. Robotičtí assasini. JFK by už byl mrtev, kdyby ... kdyby mu nepomohl někdo, kdo zabijácké stroje nemá, ale opravdu nemá, rád. Frank Boorman a John Francis Kovář proti technologickým gildám a korporacím. Dva ranaři proti emisarům největšího čaroděje všech dob.


Agent JFK 14: Miroslav Žamboch
Autor: Prokletí legendy II: Hra gentlemanů
15
JFK15

JFK 15

Nikita Bernstein, nástupkyně profesora van Wondera, je vystavena nákaze z jiného světa a bojuje o svůj život. Bez výcviku by sama v paralelním světě pomoc včas nenašla, a tak se obrací s žádostí o doprovod na jednoho z mála, komu se v nastávajících těžkých časech dá ještě věřit. Jak by mohl JFK odmítnout pomoc krásné dámě v nesnázích? Čeká na ně svět, v němž došlo ke globálnímu oteplení, ale lidstvo se s ním dokázalo vyrovnat za pomoci biotechnologií. Vylití oceánů brání hráze z geneticky upravených korálů odsolujících mořskou vodu a zajišťují dostatek té pitné.


Agent JFK 15: Věk mloků
Autor: Karolína Francová
JFK15

JFK 15: povídka

Povídka, která vyšla v dílu JFK s pořadovým číslem 15. Převyprávěná jedna z legend, jak vznikla organizace Kovářů rovnováhy. Možná ...


Zřídlo moci
Autor: Karolína Francová
16
JFK16

JFK 16

I v jiných dimenzích probíhá první světová válka a pašeráci se ji neštítí využít ke svým účelům. John Francis Kovář společně s dalším agentem, leteckým kouzelníkem Vincentem Vegou se setkávají na bojišti s legendárním anglickým pilotem kapitánem Bigglesworthem, zvaným Biggles, a jeho milovanými "velbloudími" stíhačkami. Centrála po nich chce likvidaci pašeráků, a oni to pojmou, jako vždy, po svém. Vzdušné souboje, synchronizované kulomety, pístové motory a všudypřítomná smrt... To je další mise agenta známého spíše pod iniciálami JFK.


Agent JFK 16: Pašeráci v oblacích
Autor: Vlado Ríša
17
JFK17

JFK 17

Někdo kráčí po časové linii směrem vzhůru a v rozestupu století přepadává jednu agenturní bázi za druhou. Zůstávají po něm zničené zámky, vyražené dveře, spálené přístroje a nakonec i mrtví. Časové paradoxy jsou nebezpečná věc i paralelním metauniverzu a umělá supertinteligence GOD určí, že člověk, který má šanci sérii incidentů vyřešit s minimálním narušením kauzálního přediva reality je právě John F. Kovář. Jenomže lidé z třicátého století sledují i vlastní cíle a troglodyt odněkud z prehistorie je pro ně jen bezvýznamnou položkou na seznamu ztrát.JFK ví, že svůj svět si musí zasloužit … jen si není jistý, zda mu to opravdu stojí za to.


Agent JFK 17: Renegát
Autor: Tomáš Bartoš
JFK17

JFK 17: povídka

Krátká povídka, která vyšla v dílu JFK s pořadovým číslem 17. Krátké akční dobrodružství Vincenta Vegy ve stylu filmových tajných agentů.


Slzy bohů
Autor: Martin Stručovský
18
JFK18

JFK 18

Společnost TopRetroTrans (TRT) poskytuje jen absolutně dokonalé služby. Když si kulturologický institut objedná solitérní výpravu do minulosti vzdálené více než tisíciletí, najmou coby průvodce již osvědčeného specialistu... jistého Johna Francise Kováře. Začíná pátrání po stopách literáta Yaroslawa Hashka: dvacátá léta dvacátého věku, Sibiř, Mongolsko, Čína. Ozbrojené oddíly rudých, bílých, ale také černých a zelených. Mladí kolchozníci, sovětsko-mongolské črezvyčajky, intervence, šílený baron Ungern-Sternberg, černí šamani, lamaistické kláštery, středověké žaláře Urgy, záhadný národ Lusů.


Agent JFK 18: Naganty a vlčí máky
Autor: Františka Vrbenská
19
JFK19

JFK 19

Krach tajné mise zanechává Johna Kováře v roli bezmocného zajatce zpustošeného světa, kde v drsných podmínkách přežívají poslední zbytky lidské populace, ničené vším od telepatických bestií až po epidemii nakažlivé choroby, vyvolané bujícím kanibalismem. Vládkyně místního pekla je přesvědčena, že všudypřítomná zkáza je dílem Agentury - a hodlá dluh splatit i s úroky. John Kovář se zaplétá do hořké války s kořeny v hluboké minulosti, do dilematu, na čí stranu se postavit - ale dostane na vybranou? Snaží se na vlastní pěst zjistit pravdu, než bude příliš pozdě - ale záleží na ní někomu? Opravdu existuje tajné oddělení Agentury, které se zabývá likvidací celých světů?


Agent JFK 19: Odplata 1 - Země prokletých
Autor: Jan Hlávka
20
JFK20

JFK 20

John Kovář se sice vrátil ze světa věčného šera a zimy, ale přinesl si s sebou víc, než by si sám přál. Jsou to především otázky, na které musí najít odpovědi, a to přestože ví, že některé pravdy zabíjejí. Sužován záhadnými vizemi i pochybnostmi se s hrstkou přátel tvrdohlavě probíjí blíž a blíž Pandořině skříňce, zatímco Agentura se zmítá v trpké předtuše vlastního zániku a vládkyně země prokletých trpělivě připravuje naplnění své pomsty. V pozadí už nade všemi krouží temný stín s jestřábí hlavou, aby v pravý čas udeřil a jednou provždy skoncoval s poraženými i vítězi vzpoury vyvolených. Konec možná nikdy nebyl tak blízko...


Agent JFK 20: Odplata 2 - Odplata
Autor: Jan Hlávka
21
JFK21

JFK 21

JFK je podezřelý ze spáchání činu, který sice není trestným činem, ale dokázal probudit z letargie americké výzvědné služby. Původně rutinní cesta na druhý břeh oceánu se mění v krušné putování, při němž John Kovář musí myslet nejen na záchranu vlastního života, ale také odhalit, kdo a proč krade z našeho světa tisíce tun vzácné suroviny. Jeden z paralelních světů existuje na samém pokraji zhroucení, což díky politice jeho zaslepených vládců vede k neodvratnému konci. To by snad ani tolik nevadilo, kdyby současně nebyl ohrožen i svět náš. Za trvalé pozornosti armád a tajných služeb několika znepřátelených mocností musí John uniknout všem nástrahám.


Agent JFK 21: Budiž vám Měsíc lehký
Autor: Josef Pecinovský
JFK21

JFK 21: povídka

Krátká povídka, která vyšla v dílu JFK s pořadovým číslem 21. Krátká povídka je variací na téma Sherlock Holmes.


Lovec
Autor: Petr Totek
22
JFK22

JFK 22

Minulost Vincenta Vegy je temná a krvavá a stále ho s ní poutá několik nesplacených dluhů. Proto se jednoho dne objevuje ve světě, kde Spojené státy trpí nedostatkem železa na to, aby definitivně zničily indiány a Vladimír Uljanov se nikdy nestane vůdcem světového proletariátu. Vega si sebou přináší jen pár revolverů, několik beden nábojů a hodně velkou zásobu kvalitního střelného prachu. Situace se jako vždy vyvine k horšímu a není jisté, zda i velká zásoba prachu bude stačit...


Agent JFK 22: Vincent Vega
Autor: Miroslav Žamboch
23
JFK23

JFK 23

Na tom, že jeden z paralelních světů díky rychle narůstající vnitřní nestabilitě nevyhnutelně spěje ke svému konci – k naprostému zhroucení reality, by nebylo nic výjimečného, kdyby ovšem špičky Agentury nezjistily, že jejich úhlavní nepřítel X-Hawk chystá vpravdě husarský kousek: unést odtud samotného Antikrista, a využít jej ke svým temným záměrům. Do tajné operace v apokalyptickém světě jsou vysláni JFK (inkognito), komtesa Andrea de Villefort a mág Baltazar dos Santos. Jejich prvořadým úkolem je zabránit únosu Antikrista za každou cenu.


Agent JFK 23: Apokalyplsa
Autor: Jaroslav A.Polák
JFK23

JFK 23: povídka

Krátká povídka, která vyšla v dílu JFK s pořadovým číslem 23. Krátké akční dobrodružství Vincenta Vegy v načtnuté světě shadowrun.


Běh mezi stíny
Autor: Petr Totek
24
JFK24

JFK 24

Ljuba Bytewská není spokojená s Vincentem Vegou a Johnem Francisem Kovářem. Dokázali sice vyřešit problém s pašováním hyauky (viz Pašeráci v oblacích), avšak pouze na jedné straně. Kdo to celé zorganizoval a proč? Tak přesně to chce vědět šéfová obou hrdinů, a pokud možná co nejrychleji. Oba se proto vypraví do dimenze, kam byly zásilky hyauky odesílány. Tentokrát proti nim nestojí jen obyčejní čarodějové-pašeráci, ale daleko mocnější bytost. Do války o hyauku se tak musí zapojit i pilot Biggles, který má doma problémy. Válka skončila a o válečné hrdiny – piloty nikdo nemá zájem.


Agent JFK 24: Válka pašeráků
Autor: Vlado Ríša
25
JFK25

JFK 25

Na severu pustoší úbočí kopců hejna draků, králova synovce přepadne neznámý mág v samém srdci země, na dohled věží Camelotu, neporazitelný bojovník Lancelot podlehne v souboji svému protivníkovi a ocel legendárního meče se v Artušových rukou mění v břidlici. Nastává se soumrak Camelotu nebo je ještě naděje? Může ji zkoušenému království přinést JFK – muž, který zabil prvního rytíře?


Agent JFK 25: Soumrak Calemotu
Autor: Karolína Francová
26
JFK26

JFK 26

Poslali ho do světa, kterému říkali „Lord of the Rings reality show.“Tvrdili mu, že je to nejdůležitější mise, jaké se kdy zúčastnil. V tom měli možná pravdu.Ujišťovali ho, že ho dokážou dostat zpátky. Lhali.


Agent JFK 26: Pár kapek krve
Autor: Vladimír Šlechta
27
JFK27

JFK 27

Nejdelší noc v dějinách Agentury začíná. Likvidací nejschopnějších agentů se roztáčí kolotoč konspirací, vražd, podrazů i brutálních soubojů. Dochází k prolínání paralelních světů, v regulérní válce v podzemí Švýcarska padají sestřelené Black-Hawky….To vše je pouhá předehra k rozhodující bitvě o myriády paralelních světů.Hrabě X-Hawk si převedl agenturní heslo „Svůj svět si musíme zasloužit!“ na strohé: „Existuje jen můj svět – a ten si vy nezasloužíte!“ A učinil vše pro to, aby to byla pravda.Dokáže John Francis Kovář a jeho přátelé zachránit Agenturu? A vesmír?


Agent JFK 27: Dlouhý temný úsvit
Autor: Jiří W.Procházka
28
JFK28

JFK 28

Agent Borman je mrtev, agent Bytewská – mrtvá, von Wonder – mrtev, Andrea de Villefort – mrtvá. Seznam by mohl pokračovat přes stovky a tisíce jmen. Agentura zničena. X-Hawk konečně zvítězil, jeho armády smetly z povrchu organizaci, s níž soupeřil víc než tisíc let. John Francis Kovář přežil. Sám, se vzpomínkami na smrt svých přátel, se vzpomínkami na statisíce jiných lidí, které obětoval, aby X-Hawkovi nepadlo do rukou oč usiloval – technologické centrum Agentury. V jiném světě bez podpory mocné organizace, bez nikoho, musí sám sobě odpovědět na jedinou otázku: Stojí za to žít?


Agent JFK 28: Na vlastní pěst
Autor: Miroslav Žamboch
29
JFK29

JFK 29

Jediným krokem se John Francis Kovář dostal z mississippského mokřadu do Čech 17. století. Tenhle svět je ale tvrdší a vražednější, než si pamatuje z hodin dějepisu. Na polích neroste ani bodláčí, samotná země je nemocná a lidé se pojídají navzájem. Válka trvá přes půlstoletí a nehodlá skončit. Přežije? Dostane se zpět ke svým přátelům? Odhalí tajemství průchodu mezi světy? Pochybuje o tom, tenhle svět je příliš jiný. Albrecht z Valdštejna ovládá Frýdlantské vévodství, věže vídeňských chrámů zdobí muslimský půlměsíc, katolická Plzeň úpí pod nadvládou inkvizice. A řádí mor, proti němuž je Černá smrt z naší historie horším nachlazením. Kovář se ocitl v pekle a hledá cestu ven.


Agent JFK 29: V prachu a krvi
Autor: Míla Linc
30
JFK30

JFK 30

Šumavskými hvozdy zní zvuky motorových pil, pod kořeny prastarých smrků se probouzí armáda hladových zmutovaných brouků a paní Šubrtová peče borůvkový koláč…John Francis Kovář má problém. Nakažen děsivou nemocí potřebuje lék – bez něj zemře, nebo ještě hůř, změní se v něco nelidského. To ale není všechno, nakažený, vyčerpaný sedostává do bitevního pole a sítě intrik mezi ziskuchtivými dřevobarony a zelenými aktivisty neštítícími se ničeho.A je tu ještě někdo - hrdina ve výslužbě, legendární plukovník S. I on ví, že čas neúprosně běží.


Agent JFK 30: Přežít
Autor: Zbyněk Kučera Holub
31
JFK31

JFK 31

Pohodlný život Johna Francise Kováře, šéfa globální pašerácké organizace, přeruší návštěva dlouho ztraceného přítele Vincenta Vegy a informace o usedlosti Chateau Molineraux, kde se prý dějí věci související s paralelními světy a kde snad, možná, zahynuli i někteří z Kovářových přátel. Chateau Molineraux se nachází v Normandii, bohužel v Normandii roku 1944 okupované Němci. Spojenecká invaze je na spadnutí a Kovář s Vegou mají jedinou možnost, jak se tam dostat včas - využijí tajný průchod mezi světy a připojí se k americké 82. výsadkové divizi.


Agent JFK 31: Invaze
Autor: Jan Kotouč
32
JFK32

JFK 32

Paralelní světy se navzájem podobají. Někdy jako vejce vejci, jindy jako améba velrybě.V realitě, do níž se JFK a jeho přátelé dostali, není Francisco Pizarro tím, koho známe z naší historie. Ale i tady jeho srdce postihla nemoc, kterou vyléčí jen zlato. Aby naplnil svou touhu po bohatství, vydává se do centra tajemné říše Inků, do bájného Zlatého města. I John F. Kovář a jeho přátelé se potřebují dostat do Zlatého města, i když z naprosto odlišného důvodu - chtějí se prostě vrátit domů.S profesorem von Wonderem, který toho vzhledem ke svému zranění už moc nenachodí


Agent JFK 32: Zlaté město
Autor: Petr Totek
JFK32

JFK 33

První povídka v JFK 33 - povídkového speciálu "Soumrak Světů". Autorem této povídky je Libor Machala. Cena pěšáka v boji není veliká a ztráta jediného vojáka nesmí zastavit chod celé mašinérie. Jenomže i pěšák může po sobě zanechat výraznou stopu v historii.


Agent JFK 33 - Soumrak světů: Nezvěstný v boji
Autor: Libor Machala
JFK32

JFK 33

Druhá povídka v JFK 33 - povídkového speciálu "Soumrak Světů". Autorem této povídky je Vlado Ríša. Některé mise jsou složité a zapeklité, jiné zase přímočaré a snadné. U každé z nich však platí, že se člověk musí rozhodnout jen pro jednu z variant řešení.


Agent JFK 33 - Soumrak světů: Na dvě píšťaly se špatně píská
Autor: Vlado Ríša
JFK32

JFK 33

Třetí povídka v JFK 33 - povídkového speciálu "Soumrak Světů". Autorem této povídky je Jiří W. Procházka. Jeden by nevěřil, že i smrt může mít význam, zvlášť správně načasoovaná a když se mrtvé tělo položí do správné polohy, nebo víc těl a nebo ještě víc.


Agent JFK 33 - Soumrak světů: Rozmarné pyramidy
Autor: Jiří W. Procházka
JFK32

JFK 33

Čtvrtá povídka v JFK 33 - povídkového speciálu "Soumrak Světů". Autorem této povídky je Josef pecinovský. Takový malý vtípek ve kterém figuruje jedno zvířátko.


Agent JFK 33 - Soumrak světů: Žertík
Autor: Josef Pecinovský
JFK32

JFK 33

Pátá povídka v JFK 33 - povídkového speciálu "Soumrak Světů". Autorkou této povídky je Františka Vrbenská. Historicky velmi přesná a věrná povídka.


Agent JFK 33 - Soumrak světů: Žertík
Autor: Františka Vrbenská
JFK32

JFK 33

Šestá povídka v JFK 33 - povídkového speciálu "Soumrak Světů". Autorem této povídky je Tomáš Bartoš. Souboj technologicky dokonale vyspělého vojáka s špičkovými čarodeji o to, zda se jeden ze světů všehomíra na začátku svého vývoje vydá cestou technologie, nebo magie. A pak tu jde taky o přežití.


Agent JFK 33 - Soumrak světů: Na začátku věčnosti
Autor: Tomáš Bartoš
JFK32

JFK 33

Sedmá povídka v JFK 33 - povídkového speciálu "Soumrak Světů". Autorem této povídky je Zbyněk Kučera Holub. Taky máte pocit, že to s těma pohádkama mohlo vlastně být úplně jinak?


Agent JFK 33 - Soumrak světů: Karkulka a bestie
Autor: Zbyněk Kučera Holub
JFK32

JFK 33

Osmá povídka v JFK 33 - povídkového speciálu "Soumrak Světů". Autorem této povídky je Jaroslav Polák. Při setkání Sherlocka Holmse s Johnem F.Kovářem to může zajiskřit a může dojít i na pěsti.


Agent JFK 33 - Soumrak světů: Tajemná Francouzka
Autor: Jaroslav A.Polák
JFK32

JFK 33

Devátá povídka v JFK 33 - povídkového speciálu "Soumrak Světů". Autorem této povídky je Jan Kotouč. Skutečný svět může být zatraceně krutý.


Agent JFK 33 - Soumrak světů: Bez iluzí
Autor: Jan Kotouč
JFK32

JFK 33

Desátá povídka v JFK 33 - povídkového speciálu "Soumrak Světů". Autorkou této povídky je Karolína Francová. Překvapivě poklidný a ženský pohled na věc.


Agent JFK 33 - Soumrak světů: Modré planety
Autor: Karolína Francová
JFK32

JFK 33

Dvanáctá povídka v JFK 33 - povídkového speciálu "Soumrak Světů". Autorem této povídky je Miroslav Žamboch. Dramatické nasměřování věcí příštích.


Agent JFK 33 - Soumrak světů: Zrození Impéria
Autor: Miroslav Žamboch
34
JFK34

JFK 34

Nečekaná žádost o pomoc přivádí Johna Francise Kováře z říše Inků do současné Prahy ve světě po katastrofální pandemii. Chaos však postupně nahrazuje pořádek – nebo tvrdá diktatura? John se za pomoci odbojářů (jak se označují sami) či teroristů (jak je nazývají jiní) snaží najít autora záhadné žádosti, pravděpodobně bývalého agenta E.F. Při tom se však neodvratně zaplétá do boje v realitě, která idealistům neodpouští, kde je naděje vysmívaným pojmem a smrt blízkou společnicí.


Agent JFK 34: Bez naděje
Autor: Julie Nováková
35
JFK35

JFK 35

Na přátele se nezapomíná. John F. Kovář musí na dalekém severu, v srdci Aljašky, najít starou agenturní základnu. S drsnou přírodou, s pustými zasněženými pláněmi okupovanými ledovými vichry a smrtelně nebezpečnými dravci se vypořádat umí. Vyhladovělé vlčí smečky však nejsou tím největším nebezpečím, které na něj čeká. Největší hrozbou jsou kšeftaři s alkoholem, bezohlední prospektoři, nelítostní lupiči a zákeřní vrazi snažící se zbohatnout na úkor ostatních. JFK se musí na cestě za záchranou života přítele vypořádat s lidskou chátrou nazývanou poctivými obyvateli Aljašky krutými vlky severu.


Agent JFK 35: Vlci severu
Autor: Libor Machala
36
JFK36

JFK 36

Nález mapy Austrálie pocházející z paralelního, technicky vyspělejšího světa vyprovokuje útok na Kovářovu obchodně-pašeráckou společnost v New Orleans. A k tomu ještě odstartuje brutální závod s časem – kdo objeví nový portál hluboko ve vnitrozemí pátého kontinentu?JFK se ho ke své smůle účastní nedobrovolně jako trestanec, bez společníků, bez vybavení, odkázán sám na sebe. V pustině mezi tvrdými zlatokopy, tajemnými Aboriginci a s požárem buše za zády kráčí John po zatraceně horké půdě…A to ještě neviděl místní klokany.


Agent JFK 36: Horká půda
Autor: Václava Molcarová
37
JFK37

JFK 37

Johnu F. Kovářovi nedává spát záhada propojených světů, které dosud navštívil. Jeho společník Durand buduje obchodní impérium a bývalý agent chce v budoucnu sílu velké společnosti využít. Je proto třeba ji zabezpečit proti útokům zvenčí. Do cesty se však staví první překážky. Kdo je muž, který se snaží Kováře zabít i na prahu vlastní smrti? Jak je možné, že disponuje nadlidskou silou a odolností? Existují však i další, potenciálně smrtelně nebezpečné komplikace. Slabost pro Anette Johnovi zůstává, je krásná, zatraceně přitažlivá a současně manželka jiného muže – Kovářova nejspolehlivějšího spolupracovníka, válečníka par excellence, Williama Hornbulla.


Agent JFK 37: Město mrtvých I.
Autor: Miroslav Žamboch
38
JFK38

JFK 38

Pátrání po ztracených lodích a muži, který se ho snažil zabít i za cenu vlastního života, vede Kováře a jeho společníky na západ proti proudu Červené řeky, hluboko do nebezpečného indiánského teritoria. Indiáni však nejsou tím hlavním, čemu musí JFK a jeho muži čelit. Kdo zabíjí trapery? Proč nacházejí mrtvé osadníky? Proti komu, nebo čemu, indiáni bojují? Kromě toho pronásledují Johna Kováře noční můry. Co se mu snaží bývalý geniální fyzik, postupně transformovaný v nelidskou entitu, sdělit? Nebo se mu naopak pokouší něco zatajit? Nestal se JFK opět jen malým kolečkem v plánech někoho jiného?


Agent JFK 38: město mrtvých II.
Autor: Miroslav Žamboch
39
JFK39

JFK 36

Droga násobící lidské schopnosti a měnící jedince ve vražedná monstra nenechá JFK v klidu. Z indiánských teritorií sleduje stopu na východní pobřeží Unie do vyhlášeného města hazardu. V riskantní hře s místními gangstery se dostává do mlýnských kamenů drogového byznysu dalece přesahujícího hranice jednoho města. A možná státu i kontinentu. Tajemný nepřítel bezskrupulózně odstraňuje svědky i důkazy a stopy rychle chladnou ještě rychleji než přibývají mrtvá těla…


Agent JFK 39: Smrt v záři neonů
Autor: Libor Machala
40
JFK40

JFK 40

Pátrání po nebezpečné látce Mutabor DX na indiánském teritoriu i v gangsterském podsvětí pobřežních velkoměst bylo neúspěšné. JFK a jeho tým netuší, zda se jedná o drogu, nebezpečnou chemickou zbraň nebo něco úplně jiného. Poslední zbývající vodítka směřují do Evropy. JFK se se svými společníky vydává do Starého světa rozděleného přibližující se válkou, do vražedného soukolí bojujících špionážních organizací. Po tajemství látky měnící lidi v šílence s nadlidskou silou a odolností pátrá více zájemců. A realita se pomalu, nenápadně a plíživě mění. Zatím si to uvědomuje jen málokdo.


Agent JFK 40: Konec projektu Gotteskämpfer
Autor: Petr Totek
41
JFK41

JFK 41

John F. Kovář se snaží vrátit do normálního života společníka firmy Durand a spol: Import & Export. Adolf Hitler byl bohužel podruhé zvolen říšským kancléřem, Němci se stále agresivněji roztahují v Evropě a Kovář jim opět stojí v cestě. Z Británie do Prahy a pak s kapitánem Bigglesem a českými vlastenci do divočiny na dálnou Sibiř. Vrtule sviští, kulomety vražedně rachotí a vzducholodě hoří.


Agent JFK 41: Bitva vzducholodí
Autor: Vlado Ríša
42
JFK42

JFK 42

Etiam posuere lacus quis dolor. Nunc auctor. Integer in sapien. Mauris tincidunt sem sed arcu. Duis pulvinar. Duis ante orci, molestie vitae vehicula venenatis, tincidunt ac pede. Nullam sit amet magna in magna gravida vehicula. Nullam feugiat, turpis at pulvinar vulputate, erat libero tristique tellus, nec bibendum odio risus sit amet ante. Duis sapien nunc, commodo et, interdum suscipit, sollicitudin et, dolor.


Agent JFK 42: tato informace je nedostupná
Autor: Libor Machala
JFK Speciál

SVŮJ SVĚT SI MUSÍME ZASLOUŽIT

První povídka v JFK Speciálu "SVŮJ SVĚT SI MUSÍME ZASLOUŽIT", jejíž autorem je Jiří W.Procházka. Setkání na Olšanském hřbitově se změní na vzájemné poměřování sil.


SVŮJ SVĚT SI MUSÍME ZASLOUŽIT: Příliš mnoho lilií
Autor: Jiří W.Procházka
JFK Speciál

SVŮJ SVĚT SI MUSÍME ZASLOUŽIT

Druhá povídka v JFK Speciálu "SVŮJ SVĚT SI MUSÍME ZASLOUŽIT", jejíž autorem je Jan Hlávka. Svět nemusí být hezké místo ani pro malé holčičky. I s nima to hraje pěkně drsně.


SVŮJ SVĚT SI MUSÍME ZASLOUŽIT: Žiješ jen jednou
Autor: Jan Hlávka
JFK Speciál

SVŮJ SVĚT SI MUSÍME ZASLOUŽIT

Třetí povídka v JFK Speciálu "SVŮJ SVĚT SI MUSÍME ZASLOUŽIT", jejíž autorem je Ondřej Neff. Paralelní dimenze mohou být někdy zatraceně pokroucené a velmi zvláštně překlopené.


SVŮJ SVĚT SI MUSÍME ZASLOUŽIT: Hawkův vzkaz
Autor: Ondřej Neff
JFK Speciál

SVŮJ SVĚT SI MUSÍME ZASLOUŽIT

Čtvrtá povídka v JFK Speciálu "SVŮJ SVĚT SI MUSÍME ZASLOUŽIT", jejíž autorem je Vlado Ríša. Měla to být lehká, skoro dovolenková prác. No trochu se zkomplikovala. Trochu víc.


SVŮJ SVĚT SI MUSÍME ZASLOUŽIT: Taková malá mise
Autor: Vlado Ríša
JFK Speciál

SVŮJ SVĚT SI MUSÍME ZASLOUŽIT

Pátá povídka v JFK Speciálu "SVŮJ SVĚT SI MUSÍME ZASLOUŽIT", jejíž autorkou je Karolína Francová. Samostatný příběh Nikity Bernstein a jejího setkání s hrabětem X-Hawk.


SVŮJ SVĚT SI MUSÍME ZASLOUŽIT: Navěky
Autor: Karolína Francová
JFK Speciál

SVŮJ SVĚT SI MUSÍME ZASLOUŽIT

Šestá povídka v JFK Speciálu "SVŮJ SVĚT SI MUSÍME ZASLOUŽIT", jejíž autorem je Tomáš Bartoš. Pro splnění mise je někdy třeba obětovat všechno. Úplně všechno.


SVŮJ SVĚT SI MUSÍME ZASLOUŽIT: Komando
Autor: Tomáš Bartoš
JFK Speciál

SVŮJ SVĚT SI MUSÍME ZASLOUŽIT

Sedmá povídka v JFK Speciálu "SVŮJ SVĚT SI MUSÍME ZASLOUŽIT", jejíž autorkou je Františka Vrbenská. Jedné tmavé zimní noci v Pruském pohraničí za zpěvu koled ...


SVŮJ SVĚT SI MUSÍME ZASLOUŽIT: Tichá noc, svatá noc
Autor: Františka Vrbenská
JFK Speciál

SVŮJ SVĚT SI MUSÍME ZASLOUŽIT

Osmá povídka v JFK Speciálu "SVŮJ SVĚT SI MUSÍME ZASLOUŽIT", jejíž autorem je Jan Hlávka. Nemusí být od věci si občas pokecat se svou kočkou, vlastně kocourem.


SVŮJ SVĚT SI MUSÍME ZASLOUŽIT: Kočičárna
Autor: Jan Hlávka
JFK Speciál

SVŮJ SVĚT SI MUSÍME ZASLOUŽIT

Devátá povídka v JFK Speciálu "SVŮJ SVĚT SI MUSÍME ZASLOUŽIT", jejíž autorem je Miroslav Žamboch. Těžké boje při obraně Moskvy. Nepřítel nesmí projít!


SVŮJ SVĚT SI MUSÍME ZASLOUŽIT: Ustoupit není kam, za námi je Moskva
Autor: Miroslav Žamboch
X1
JFK XH1

JFK XH 1

X- Hawk je krutý pán, krutý vládce a loajalitu svých bojovníků si dokáže vynutit do slova a do písmene až za hrob. Framon Dotchi, bojovník klanu, který prohrál ve válce s Kováři Rovnováhy, je jedním z mnoha v jeho službách. Zkušený klanový válečník dostává jednoduchý útok – vraženým útokem má narušit hladký chod mašinérie Kovářů tak, aby X-Hawk měl čas provést tajnou citlivou operaci. Dotchi má odstřelovací pušku, úkol a hledá správný cíl. Proti Agentuře ve jméně svého klanu bojoval několik let, ale přesto se mu nechce pro nového děsivého šéfa zabíjet civilisty. X-Hawk ale selhání netoleruje. Musí zabít, nebo se jeho duše rozpadne v pekle stvořeném největším z čarodějů.


Agent JFK XH 1: Hitman
Autor: Miroslav Žamboch
X2
JFK XH2

JFK XH 2

Zvláštní agent Průzkumné divize Tom Feny už zažil lepší časy. Teď přichází s parťákem Matesem, kocourem neobyčejných schopností, na okrajovou základnu dokončit agenturní výzkumný projekt, o němž netuší zhola nic. Zato rychle zjišťuje, že na Komunikační stanici VL 624 panují zvláštní pořádky – a bude hůř. Protože lord X-Hawk, už brzy vládce celého multiverza, se rozhodl pobavit menší hrou a uštědřit Agentuře lekci. Spolu s Tomem tak přichází bytost, která tu rozhodně nemá co pohledávat, po Praze se začínají objevovat zohavené mrtvoly a nocí zní sladký zpěv lamie. Pro ty, co ho uslyší, bývá často tím posledním.


Agent JFK XH 2: Zpěv lamie
Autor: Jan Hlávka
X3
JFK XH3

JFK XH 3

Framon Dotchi, bojovník klanu, který prohrál ve válce s Kováři Rovnováhy, splnil poslední úkol svého pána (viz Agent X-Hawk 01 ? Hitman, kde svým zásahem narušil chod velké části Agentury E. F.) a je jako příliš opotřebovaný a nespolehlivý nástroj vyvázán z jeho služeb. S náklaďákem plným proviantu a zbraní opouští X-Hawkovu citadelu a objevuje se na neznámém opuštěném pobřeží. Nad ničím nepřemýšlí, neplánuje do budoucna, netouží po lidech, společnosti. Chce mít jen svůj klid. Po pár dnech narazí na skupinu místních rybářů prchajících před hrozbou z oceánu a vše se změní – Válka světů začíná!


Agent JFK XH 3: Válka světů
Autor: Miroslav Žamboch
X4
JFK XH4

JFK XH 4

Hrabě X-Hawk zrádce, zběhy a vzbouřence netoleruje. Trest je jediný – smrt. Jeho kati zabijáci proslídí i ty nejzapadlejší zapomenuté světy na okrajích metauniverza, aby potrestali vzpurné. Ed Hunter a Vic Rattlehead jsou jedni z nejzkušenějších, nikdo jim nikdy neunikl. Tento úkol je však komplikovanější než předešlé – cejch smrti obdržel bývalý parťák dokonale znající jejich postupy a metody i pomstychtivost svého bývalého pána. Štvanice se mění v dramatický střet agentů v realitě plné nepřátel a nastražených léček. A hrabě selhání nepromíjí …


Agent JFK XH 4: Agent s cejchem smrti
Autor: Libor Machala
LEGENDA: Jednotlivé díly série Agent JFK Jednotlivé díly série X-HAWK Povídky Zatím nevydáno