Kategorie: Knihy

Agent JFK 40 Konec projektu Gotteskämpfer - Petr Totek

Pátrání po nebezpečné látce Mutabor DX na indiánském teritoriu i v gangsterském podsvětí pobřežních velkoměst bylo neúspěšné. JFK a jeho tým netuší, zda se jedná o drogu, nebezpečnou chemickou zbraň nebo něco úplně jiného. Poslední zbývající vodítka směřují do Evropy. JFK se se svými společníky vydává do Starého světa rozděleného přibližující se válkou, do vražedného soukolí bojujících špionážních organizací. Po tajemství látky měnící lidi v šílence s nadlidskou silou a odolností pátrá více zájemců. A realita se pomalu, nenápadně a plíživě mění. Zatím si to uvědomuje jen málokdo.

 

 

 

 

 

 

 

 

Podrobnosti:

  • Konec projektu Gotteskämpfer
  • Petr Totek
  • Nakladatel: Triton, E.F.
  • Obálka: Petr Vyoral
  • Rok vydání: 2019
  • Počet stran: 176
  • Rozměr: 125x185 mm
  • Provedení: brožovaná
  • Cena: 199 Kč

Vydáno: 23.9.2019 21:17 | 
Přečteno: 1921x

Autor: Lmslaver
 | Hodnocení:

Komentáře

Přidat komentář >

icon , Superdroga odpovědět
Brmboš
Pozor malý spoiler:
Zas až tolik jsem si v knize nevymýšlel 1 :
https://www.dotyk.cz/magazin/supervojak-20191219.html?cx_testId=7&cx_testVariant=cx_1&cx_artPos=2#cxrecs_s
, poté, co sem si dal... odpovědět
avatar
Poté, co sem si v předvánočním čase dal všech 40 knih víceméně v tahu, tak musím konstatovat, že tento díl patří v postagenturní epoše mezi ty lepší. A kdybych nečetl tyhle komentáře před knihou, tak by mě to s tím koncem asi ani nenapadlo. Takhle, i přes autorovo doznání, musím souhlasit jen okrajově. Nepřijde mi to jako průšvih, spíš příslib :) a ano, pár stránek by to ještě sneslo.
Jediné, co mi trochu po pádu agentury vadí, je absence oblíbených postav, a jejich vývoj. A taky, že se jen velmi, velmi pomalu odkrývá, co bude dál za masakr :). Což ale není kritika této knihy.
icon odpověděl(a)
Brmboš
Děkuji za pozitivní komentář a pochvalu.
Je celkem jasné, že předchozí díly by měly trošičku nachystat půdu pro ty následující. A tak i v tomto dílu je několik náznaků, které zapadnou na své místo až ve světle dalších dílů.
Klasik říká "my nesmíme ani naznačovat", tady pár drobných náznaků ale je. Kdo je zvědavý, tak si to najde a podumá, kdo si nechce kazit překvapení, tak to nechá plynout.
, - odpovědět
avatar
Tak já se s dovolením autora zastanu. Bod, ve kterém díl skončí, si autor tak úplně nevybírá. Vzhledem k tomu, že na sebe díly navazují musí být autoři na sebe navazujících dílů předem dohodnuti na "předávacím bodu" :-)
, konec odpovědět
avatar
jakožto dlouholetý fanoušek už mám knihu dávno doma a přidávám se ke kolegovi, též mi přijde že ten konec byl vzatý hrozně rychle oproti zbytku knihy, dalších 10-15 stránek s nějakou omáčkou by mu velice slušelo.

Ale stejně to nic nemění na tom že se na další díl těšim
icon , Děkuji odpovědět
Brmboš
Díky za komentář.
Žádnou snahu vydělat na tom, nebo jiné úmysly v tom nehledejte. Mě ty konce prostě jen nejdou.
, Něco tomu chybí odpovědět
avatar
Nechci zbytečně spoilovat ... kniha je čtivá, děj nám pěkně střídá prostředí ... ale ke konci (cca od 85%) se to nějak zvrtne a kniha je zbytečně frázovitá - připadá mi jako "narychlo dokončená" a konec ... jedním slovem OMG :-( moc okaté, trochu moc v tom vidím jasnou snahu vydělat na dalším díle.