Slovník JFK

Dotaz a návrh ke slovníku JFK Měl bych návrh ke slovníku JFK, pokud by to tedy bylo technicky proveditelné. 
Ořezat slovník na základní pojmy z toho co už jsme vytvořili. Vynechat prostě takové maličkosti, v jakém autě jel JFK v devátém dílu a nepodstatné postavy, které se vyskytují pouze na straně 58 čtvrtého dílu apod. Stejně patrně nebude v našich silách v takovém rozsahu slovník aktualizovat s každým novým dílem, bude-li každé nové pokračování vždy každé dva,tři měsíce.
Tenhle slovník by se soustředil pouze na hlavní pojmy a klíčové postavy série, takže by neměl být problém, když se občas objeví s nějakým novým dílem nová důležitá postava ji doplnit. Půjde-li to takovým způsobem do webu vložit, což je hlavně dotaz na Petra Šimčíka. Šloby to nějak Petře? Zrušili by se i odkazy ve slovníku např. X-Hawk – viz. Hawk,Xaverius apod. Myslím, že by bylo škoda slovník zcela vynechat, když už jsme si s ním dali takovou práci a poskytli bychom alespoň základní orientační slovník pro návštěvníky webu.
Co vy na to kolegové, fanové? U mě souhlas (nejdůležitější prvky nechat, nepodstatné jednodílovky přeskočit nebo použít do speciálního všeobsažného slovníku)

Myslím že by se mohla vytvořit kategorie - slovník a do ní vkládat články typu slovníkový zápis - ty by byly bez komentáře, jen se musím ještě podívat jestli z nich pujde odstranit datum vložení a tak. Filtrovalo by se to přes známé tagy - a, b, c a pod. Nedávno jsem nad tím tak přemýšlel. Máš ten slovník v nějaké offline verzi?

Tady je www.jfk-fans.cz/sites/default/files/slovnik.xls xls verze.
Původně jsem chtěl něco naprogramovat v PHP ale krutě nestíhám, tak to pravda nebude.

Myslím, že kompletní verze slovníku by jistě byla impozantní dílo, ale na to není dost nadšenců. A vyhodit odkazy typu X-Hawk – viz. Hawk,Xaverius  dost popírá smysl slovníku/encyklopedie, protože jak jinak popsat jeden pojem který má více názvů?
Nicméně pokud budu přehlasován, nevadí.

Forums: 

kategorie: