Jak se vám líbí - Restart serie JFK

Zakládám tady debatu na téma jaké názory máte na směřování a vývoj JFK serie.

Kdy pominu fakt, že EF agentura není a celé světy spadly do klína X-hawkovi, myslíte, že bude restart mít nějaký další dopad na JFK svět?

Chtěli byste nějaké nové pojetí celé serie? Případně chtěli byste nějaké posílení stávajících prvků?

Přiznám se, že bych rád viděl nějaké to válčení. Temný úsvit byl velmi podnětný a chtělo by to pořádně rozjet. Velmi se mi líbila Mirkova povídka - Ustoupit není kam, za námi je Moskva. Podobný styl je uplným balzámem pro oči.

Forums: 

Obrázek uživatele Lmslaver

Zničením Agentury se teď jasně vytyčily strany. Doposud JFK bojoval na dvou frontách. S X-Hawkem a se zaprodanci z EF. Teď bojuje sám za sebe, za přežití, pro pomstu. Jak si povede v nových misích, jak bude čelit novým nebezpečím? Uvidíme. Záleží to taky na autorech, kteří budou v sérii pokračovat. Já držím JFK palce.

Obrázek uživatele haku

uvidíme, mě osobně se ten konec moc nelíbí (ani ne tak konec agentury, jako kompletní vymlácení všech hlavních postav) protože serie nebyla jenom o jfk ale ostatní ho zdatně doplňovali a vedlejší povídky byly výborné, třeba i jenom z toho důvodu že rozšiřovaly a prohlubovaly pohled na svět JFK jinýma očima...

ale soudit nebudu - uvidíme jak se s tim autor(ři) poperou v dalších dílech, jenom doufám že po takovémhle restartu se serie vrátí ke svým počátkům, protože mě osobně se nejvíc líbily díly kolem desítky (Jeruzalémského masakru) - ty neměly chybu,celkově od 1 do 20 to bylo o malinký stupínek níž... z těch dalších tak 1-2 knihy dosáhly na nadprůměr...

P.s. ale stejně mi tam jedna (respektive 2 a půl oblíbených postav zbylo:-D)

P.s.2 aby jste pochopili jak a proč jsem jednotlivé díly takhle ohodnotil - tak moje stupnice je následující
knihu kterou přečtu od začátku do konce ale už se k ní nemám potřebu vracet - slabý průměr..
knihu kterou přečtu tak 2x-3x - výrazný nadprůměr
knihu kterou přečtu zhruba 5x - kéž by byly všechny takhle dobrý
nad 5 přečtení - můj osobní Olymp mezi knihami (odhaduju že pár knih ze serie jsem přečetl pomalu 10x:-D)

Obrázek uživatele Yeti

Obávám se, že nebude návrat ke svým počátkům - přece jen už je s čím srovnávat a na zelené louce se vždycky "bagruje" nejlíp:-) - vím to stavim barák:-)

Mě osobně se tak trochu ztratila přehlednost (díky množství dalších postav) a restart vidím jako dobrou šanci zprůhlednit dění v multiuniversu. Prostě jeden hrdina - jeden příběh. Kolik těch hrdinů nakonec vznikne je docela hezká hádanka.

Každopádně pokud není agentura a tudíž fantomová hromadka...je vubec na místě se bavit o multiuniversu? Jak se vlastně bude cestovat mezi realitama? Bude se vubec cestovat?
A co na to X-Hawk?

Všechno je možný...jednou.

Obrázek uživatele Lmslaver

Cestovat mezi světy se určutě bude. Agentura ani X-Hawk přeci neměli monopol na mezirealitní cestování. Brány mezi realitami dovedli otevřít nejrůznější mágové (např. Marzik-JFK1 Pašerák). Taky  muselo mezi světy operovat mnoho pašeráckých skupin z technických světů (nač by potom bylo oddělení pro potírání mezirealitního pašování), které neměly ani podporu mága a ani takové technické zázemí jako Agentura. Cestovat se jistě bude, jen asi bude muset JFK zjistit jak.

Obrázek uživatele haku

na to se dá říct jediné.. kde je sakra další díl???

P.s. nechystá se do budoucnosti nějaké vysvětlení nejasností (otázek) ještě z časů agentury??
třeba jako to jak to je (bylo) s komtesou, kde vzala druhou identitu umožňující jí maximální přístup k informacím, nebo jak mohl ve světě na úrovni středověku vzniknout absolutně magický předmět jako je Chameleon atd....

Obrázek uživatele Yeti

Jooo...to by mě taky zajímalo!!!..hlavně ta Komtesa a její svůdné křivky :O)

Všechno je možný...jednou.