Červnová soutěž s JFK

soutezBývá už zvykem soutěžit na JFK-fans o knížku z této jedinečné české sci-fi/fantasy série a ani tento měsíc nebude žádnou výjimkou. Máte možnost poslat své odpovědi do konce síce června na mail JFKsoutez(zavináč)email.cz a být ve slosování o díl Agenta JFK, který nám věnoval pan Kovář z Prahy. O co se hraje víte, ale kde hledat tentokrát šifru? Jestliže předchozí soutěže byly snadné, tahle je přímo pro předškoláky. Kódovaná depeše je ukryta přímo v tomto textu. Už jen zbývá popřát vám všem hodně štěstí.

Komentáře

Obrázek uživatele Lmslaver

Budiž vám Měsíc lehký je text, který jste měli vyluštit a zároveň knížka, o kterou se v červnu soutěžilo. Jednadvacátý díl Agenta JFK od Josefa Pecinovského vyhrává Jan Mužík.

Obrázek uživatele Honza009

Zdravím tým JFK fans i všechny fanoušky. Výhra v červnové soutěži byla moc milým překvapením. K Mírovi Žambochovi a následně i k sérii JFK jsem se dostal zhruba před 3 lety. Tehdy jsem začal i pomalu dávat dohromady knížky z této série - něco mám z knihkupectví, něco přinesl "Ježíšek", něco je z aukcí a bazarů ... A když jsem narazil na soutěže na těchto stránkách, tak jsi si hned řekl "proč to nezkusit" ... a hle - ono to vyšlo :) Chybějící díl jsem hned zařadil mezi ostatní do knihovny. Určitě všem doporučuji - čtěte & soutěžte :)

Tvůrčímu týmu děkuji za tyto stránky i za soutěže a přeji hodně čtenářů a soutěžících :)

Honza