Soutěž s JFK o Jeruzalémský masakr

soutezmasaTento měsíc vám netradičně prozradím, že si na JFK-fans zasoutěžíte o desátý díl série Agent JFK - Jeruzalémský masakr od Ondřeje Neffa. Co se nemění je fakt, že budete muset rozluštit šifru určenou Johnu Kováři. I když obsahem zprávy není název knížky, prozradím, že zakódovaný text má souvislost s autorem Jeruzalémského masakru i s knižní sérií JFK. Své odpovědí posílejte na  jfksoutez(zavináč)email.cz do konce měsíce března.

 

brezen jfk

 

Komentáře

Obrázek uživatele Petra

Iba sa mi to zda, alebo je to naozaj take lahke? :)

 

Pri par poslednych sutaziach som si pripadala jak uplny blb, ale toto by slo :)

 

Petra

Obrázek uživatele Brmboš

Možná to vypadá jednoduše a už přišlo pár odpovědí, ale ne všechny byly správně ...

Obrázek uživatele Lmslaver

Někomu se může zdát obtížný tenhle úkol, jinému zase některý z těch předcházejících. Drtivá většina odpovědí, které chodí na náš mail je správná. Nechceme dávat nijaké složité šifry, chceme na chvíli fanoušky JFK pobavit, přinutit aby trošku zapnuli mozkové závity.

Obrázek uživatele Lmslaver

 Tento měsíc se na náš redakční mail odpovědi jen hrnuli, ne všechny byly správné, ale většině soutěžícím se podařilo vzkaz dešifrovat. Správná odpověď se skrývala ob jedno písmenko nápisu: HAWKŮV VZKAZ a ONDŘEJ NEFF. Je to název Neffovi povídky ve sborníku Svůj svět si musíme zasloužit. Vylosovaným výhercem, vlastně výherkyní se stává Michaela Kapuciánová, gratulujeme a posíláme knížku Jeruzalémský masakr