Vězeň č. 666 první díl

Vězeň č. 666Tak, a je to tady!
Jak jsme již minulý týden vyhrožovali, tak dneska plníme - první díl nového komixu Vězeň č.666 je tady. Osvědčená dvojka Martin "Sírius" Stručovský a Václav Ráž se pustila do svého dalšího projektu.
Jestli jste zvědaví, tak jako my, co z jejich spolupráce vzejde tentokráz postačí, když budete sledovat tento seriál komiksů.
Vaše reakce samozřejmě netrpělivě očekáváme. Zkuste nám napsat, jak se Vám líbí Martinovy nápady a Vaškovy kresby.

 

komiks

Seznam dílů:

kategorie: 

Komentáře

Obrázek uživatele petrsimi

Screenplay by random film and series scene generator :)

Každý národ má takové politiky jaké si zaslouží -> Svůj svět si musíme zasloužit!

Obrázek uživatele Sirius

Počkejte, až se to rozjede :-)))

Obrázek uživatele Anonym

Kresba super, snad jen nepravděpodobné postavení aktérů na čtvrtém obraze (Dantes by měl být postaven čelem k průchodu a veliteli komanda, ovšem to bychom si zase Danta(Dantese) nemohli pořádně prohlédnout, takže vlastně jen kéruju:).(90%)
Podoba dialogů v rámci akčního žánru nijak neurazí, ovšem ani neohromí (stále stejné fráze- trochu si s nimi jazykově pohrát by doufám neuškodilo). Opravdu zamrzely snad jen místy zbytečně chybějící čárky.(45%)
Charaktery? Standartní, jediný vybočující z řady řízek s lízátkem:)(60%)
Příběh? Zatím nehodnotitelný.
A shrnutí na závěr? Mých subjektivních 65 procent- a na kresbě už procenta moc nahnat nepůjdou;)

btw- a koncovky AM a PM se užívají v angličtině kvůli tomu, aby se při amíckém (dle mého pitomém) dvanáctihodinovém počítání času rozlišilo, zda jde např o 10:30 ranních, či 10:30 večerních(22:30). Závěr z toho vyplývající nechám na domyšlenou...^_^ Hatic