Vězeň č. 666 dvanáctý díl

Komentáře

Obrázek uživatele Sirius

 je to opět pecka! Harry vypadá fakt jako starej mazák, přesně tak, jak jsem si ho představoval. Ano, dámy a pánové, Lea nic nemůže zastavit, stejně jako konec, který se neodvratně blíží

Obrázek uživatele Lmslaver

Příběh pěkně sviští vpřed, Dantes asi ještě nakope pár zadků. Do konce, ale ještě budou nejméně dva - tři díly, ne? Ptám se jen pro to, že připravuju svůj akční komiks podle vlastní povídky  a měl bych asi přidat ať nemám prázdný stůl, když chci začít po skončení Vězně č.666.  

Obrázek uživatele Sirius

 tak to se budu těšit. Dobrých komiksů není nikdy dost! A co dalšího komiksu od mé maličkosti a Vaška týče, řeknu jen tohle: bude. Ale kdy, to nedokážu říct. 

Obrázek uživatele Vašek

Osobně doporučuji! Měl jsem tu čest vidět "nátisk" od Lmslavera. Doufám, že moc neprozradím, že komiks hodně překvapí. Jak svým stylem zpracování, na nějž nejsme od tohoto bombarďáka navyknutí a že... A že už víc neřeknu, protože to, co vím, je jen špetka a něco si nechám pro sebe:-) Na dobrou reklamu to stačí, ne? Každopádně se máme na co těšit:-) Jinak dobrý odhad, Lmslaver:-) Tři kousky a končím, tak žhav tužku bombičko:-))) Čau!