Vězeň č. 666 druhý díl

Komentáře

Obrázek uživatele Lmslaver

Zajímavý nápad a těším se na další díly. Zejména jsem zvědavý na jaké technické úrovni bude věznice, (nebo snad půjde opět o pevnost If?), kde bude Dantes vězněn. Trochu mě zaskočilo, proč není nový komiks v klasickém třířádkovém provedení jako předchozí Past na žraloka, ale takto je to asi jednodušší a v rámci webu i přehlednější.

Obrázek uživatele petrsimi

Proč má ten obrázek dole a nahoře takový hafo bílýho místa?

Každý národ má takové politiky jaké si zaslouží -> Svůj svět si musíme zasloužit!

Obrázek uživatele Vašek

Myslím, že jestli je nahoře tolik bílého místa a nebo dole zase tolik, není podstatné. Není to zase až taková katastrofa. Dnes mají "mouse" rolovací kolečka. Navíc to není chyba člověka, který to tam dával, ale má, jelikož jsem to tak poslal. Každopádně příště toho místa bude méně (ku spokojenosti všech a pro ty, co rolovací kolečka nemají:-). Alespoň je rozhodně, na co se těšit:-)))

Obrázek uživatele petrsimi

Rolovací kolečko mám, ale nebaví mě zbytečně rolovat tři obrazovky kvůli odkazu na komentář. Ovšem například u dědy mám myš bez kolečka :)

Navíc myslím, že ani pro Martina či Brmboše není problém ty bílé plochy uříznout. Je to jako kdybych u recenze na konci dal schválně 100x enter ať si kluci zarolujou.

-----------------------

K příběhu ... no zatím radši nic, platí tady totiž můj komentář k prvnímu dílu :(

Každý národ má takové politiky jaké si zaslouží -> Svůj svět si musíme zasloužit!

Obrázek uživatele Vašek

Okénka v tomto sledu byla umístěna na můj návrh, jelikož jak jsi si mohl všimnout a i všichni ostatní, kteří četli "Past na žraloka", tak komiks kreslený stylem "klasiky" jak ho známe z časopisů, byl nevýrazný a zaniklo v něm plno detailů. Pak také vypadají i recenze. Ale jak se říká kritika, záruka kvality:-))) Jsem za to, že tato vize a styl je to to "pravé, ořechové" a myslím, že ani neurazí:-)
Co se týče "věznice" Leonarda Dantese v které bude na nějaký čas "machrovat" je zcela odlišná od té, kde vegetil E. Dantes na ostrově IF:-))) Jsme přeci v budoucnosti. Ale co není, může být:-) To by mi ale pan Stručovský asi utrhl uši... Já jen čmárám dle jeho textové předlohy. Jinak, pěkný Tvůj poslední fórek, pobavil:-)))))))

Obrázek uživatele Sirius

já jsem spokojený, díky, Vašku :-)))
Co se toho příběhu týče - jak jsem řekl minule, bude chvíli trvat, než se to rozjede, ale máte se určitě na co těšit.

Obrázek uživatele Vašek

:-)))

Obrázek uživatele Norec

Mě se to nové řazení líbí, je mnohem přehlednější a detailnější