lednová soutěž

 
John Francis Kovář se má setkat s bývalým agentem EF, ale na schůzku si musí vzít jako poznávací znamení jednu knihu ze série Agent JFK. Na svitku dostal vodítko, kterou knížku musí mít u sebe, aby ho mohl bývalý kolega kontaktovat. Váš úkol v lednové soutěži je stejný, dešifrovat svitek a zároveň se dozvíte o kterou knížku hrajeme tentokrát. Čas máte do půlnoci 31. ledna, své odpovědi posílejte na redakční mail a jako předmět uveďte: lednová soutěž.
PřílohaVelikost
Image icon soutěž.jpg37.49 KB

Komentáře

Obrázek uživatele Brmboš

Přemýšlím jak bych to formuloval ... co nějak takto:
Nějaké odpovědi již přišly, každá nějakým způsobem odpovídala na otázku, ale žádná (tedy z těch které jsem zaregistroval já) neodpověděla na význam slov ve vzkazu.
Každé ze slov tam má svůj význam a i když se někteří pokoušeli, tak nedali všechno.

Tak to zkuste, přece jsme to s Liborem nevymýšleli pro nic za nic.

Obrázek uživatele Brmboš

Na odpovědi máte posledních pár dnů.
jak už jsem psal, několik odpovědí již dorazilo. Někteří považují soutěž za triviálně jednoduchou, ale našli se i tací, co odpověděli chybně.

No myslím, že příští soutěž musíme přitvrdit, když si myslíte, že je to tak jednoduché :)

Obrázek uživatele Lmslaver

Správná odpověď lednové soutěže zní Svůj svět si musíme zasloužit a vítězem stejnojmenné knihy se stává Kryštof Mačaj. Text na svitku byl sestaven z části slov několika názvů povídek tohoto JFK speciálu. Výherci gratulujeme a koncem týdně přijdeme s novou soutěží v které se dozvíte jak dopadlo Kovářovo setkání s bývalým agentem EF.