Laserem řízená pušková munice - Výzkum místní pobočky EF

  Z důvěryhodného zdroje místní pobočky EF, sekce pro Vědu a výzkum, se nám podařilo získat důkazy o radikálním vědeckém průlomu v oblasti osobních palných zbraní. Díky nezměrnému úsilí vědců této dimenze se podařilo sestavit puškové náboje kalibru .50 a méně, naváděné laserem. 

 

  

  Přínosy této technologie jsou teprve na počátku svého masivního nasazení, nicméně již první testy potvrdily možnost zasažení cíle na vzdálenost 2 km v rozptylu desítek centimetrů. A to byla střelba prováděna asistentem doktora Von Canonsteina, který u základních testů agentury z "military ability" propadl hlouběji nežli se zdálo možné.

  Další pokroky ve vývoji a co nejrychlejší praktické nasazení této novinky ocení především MD jednotky agentury EF, které se nyní nachází na tajné misi v Afghánistánu.

Test č. 21 - Area 51

  Záznam z provedeného testu č.21 - v pozadí vidíte tajnou zkušební oblast nazvanou Area 51, sloužící k testům všech nových vynálezů místní pobočky EF. Pokud se našim čtenářům podaří identifikovat její umístění, prosíme o okamžité zaslání GPS koordinátů do naší redakce.

  JFK redakce bude pozorně sledovat další vývoj na poli výzkumu válečné techniky v této dimenzi a naše čtenáře tak budeme pravidelně seznamovat s dalšími objevy místní sekce EF pro Vědu a výzkum. 

  Podrobné vyjádření madam Bytewské se nám prozatím nepodařilo získat.

Pro ověření informací uvádíme oficiální přepis zprávy z místní tiskové agentury:

Podrobnosti mužete číst ZDE.  zdroj: www.idnes.cz

Dále vyzýváme naše čtenáře, kteří byly svědky použití těchto nových technologií, nebo jsou obeznámeni s jejich případnou alternativou, at se ihned ozvou redakci JFK Fans ve formě komentáře na diskuzi níže.
Oceníme jak přesné popisy událostí, tak i analýzy a fámy, které znají z "druhé ruky". Není totiž vyloučeno, že se jedná o již zastaralou generaci zbraní a skutečný vývoj je mnohem dále. 

-Y-

PřílohaVelikost
Image icon MLA40e129_bullet1.jpg72.69 KB
Image icon small-bullet.jpg14.9 KB