Již brzy nový komiks

Profesionálně zpracovaný komiks Vězeň č.666 dvojice Václav Ráž / Martin Stručovský sice ještě neskončil, ale už teď vám prozradím, že jej brzy vystřídá komiks z mé amatérské dílničky nazvaný Nebezpečný kontraband. Příběh nakreslený podle mé povídky Tajemný kontraband vás zavede do viktoriánské Anglie devatenáctého století. 

Komiks se od povídky nebude lišit pouze pozměněným názvem. Pro kreslený příběh jsem připravil trochu jiný závěr. Ti z vás, kteří četli, nebo si přečtou mou povídku si pak mohou obě verze porovnat.
Kreslení akčního komiksu se svým stylem kresby liší od krátkých humoristických stripů, které jste už ode mě mohli na JFK-fans vidět a tak omluvte můj dosud nevybroušený styl a nevykreslenou ruku pro tento druh práce. Doufám, že vás alespoň trochu můj nový komiks zaujme a tato má premiéra nebude u vás, návštěvníků stránek JFK-fans totální propadák.

Seznam dílů:

kategorie: 

Komentáře

Obrázek uživatele Sirius

 tak to se těším, tuhle tvojí povídku považuju opravdu za skvělou. Viktoriánskou Anglii zbožňuju, retro taky, takže říkám jen: sem s tím! :-)