Cover 28

jfk28Víte, že termín vydání JFK 28 - Na vlastní pěst byl stanoven na 15.10. 2012? To se můžete dočíst na stránkách nakladatelství Triton, ale u nás se dozvíte i to, jak vypadá nový cover.
Tak co líbí?

PřílohaVelikost
Image icon jfk28 ořez.jpg144.57 KB

kategorie: 

Komentáře

Obrázek uživatele Mike23

slušné :-)

Obrázek uživatele Kyra

Vypadá dobře, už se těším!

Smrt je třeba milovat.

Obrázek uživatele Lmslaver

Už se těším na to, až budu dvacetosmičkou listovat.

Obrázek uživatele Yeti

Přiznám se, že mi na první pohled tyhle malovánky s neostrou konturou dost vadí. Trochu mi to připomíná moje pokusy s malováním na LŠU leta páně 1980. ALE čím víc se na to dívám, tím víc se obrázek otevírá a začíná se vybarvovat.
Bohužel nejsme v galerii s neomezeným časem a pravidlo prvního pohledu platí - "obal prodává" a já se stále nemužu zbavit dojmu, že by se tomu měla JFK edice taky podřídit. Ve srovnání s např. Polskou verzí obalu je Česká originalita "co díl, to jiný námět" tak trochu kontraproduktivní a ve výsledku nepusobí uceleným dojmem ani edice.
Sice mužete namítnout, že kniha se neprodává obálkou ale obsahem - a budete mít pravdu. Bohužel toto je žanr kapku paperbackový a tam by měl obal zcela jistě navodit situaci, kdy jeden výtisk ve vlakovém kupé, přiměje spolucestující aby se zajímali o to, co se to vlastně čte...což je hlavní účel obálky.
Nekamenujte mě za to - jen názor. Přece jen je škoda nevyužít všechny možnosti.

Všechno je možný...jednou.

Obrázek uživatele Lmslaver

Obrázek je trochu zvětšený nad své pixelové možnosti, takže působí více rozmazaně. Já z něj cítím takový retro nádech, což mě osobně nevadí. Naopak, mě by patrně taková obálka určitě zaujala. Co se týká obálek JFK, tak by mě zcela zanechala chladným určitě osmnáctka.

Obrázek uživatele Yeti

To není pixelací..to je stylem malby. Ale já byl vždycky na klasické umění a moderna mi nic neříká:-)

Všechno je možný...jednou.

Obrázek uživatele Sirius

naprostá pecka, Mark Twain by měl radost

Obrázek uživatele Lmslaver

Před 14. dny proběhl na webových stránkách XB-1 souboj mezi knižními obálkami. Cover JFK 28 si odnesl vítězné vavříny