Kategorie: Články

Agent X-Hawk 4

AXH4

 

Nastal čas na nějakou novinku ze světa Agenta JFK, i když je to vlastně informace z opačné strany fronty. Dopsal jsem svůj díl do série Agent X-Hawk a momentálně pracuji na jeho opravách po Mirkových komentářích. Ještě nás čekají nějaké korektury, tvorba coveru a…ale o tom třeba zase příště.

 

 


Vydáno: 2.9.2020 12:43 | 
Přečteno: 151x

Autor: Lmslaver
 | Hodnocení:

Komentáře

Zasílate odpověď ke stávajícímu příspěvku (zrušit).

Jméno
Kontrola
Text
  b i u s img code url hr   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

, Agent X-Hawk 4 odpovědět
avatar
Nu ano, asi máte pravdu. Já jsem asi jako jeden z mála zastáncem nefacebooku, tak tyto informace mne míjí. Je příjemné číst, že série JFK stále žije. Jen jsem trošku skeptický k dílu paní Vrbenské. Všichni si asi pamatujeme ten nekonečný příběh, kdy dopisovala Naganty a vlčí máky. Tak snad to tentokrát nebude trvat dalšího půl roku či rok jako minule.
Držím pěsti, ať se tvůrče daří a jsem s pozdravem 1
, - odpovědět
avatar
Vážení všichni,
už mi to připadá, že jsem snad jediný, který projevuje zájem o tuto sérii svými komentáři.
V každém případě prosím Lmslavera, jestli by nemohl sdělit, kdy by Agent X-Hawk 4 mohl tak vyjít?
A chystá se něco dalšího?
Přeji pěkné a bezpečné dny 1
icon odpověděl(a)
Lmslaver
Absence diskuzí je v dnešní době vidět na různých webech, přesunula se většinou na sociální sítě, takže občas nějaké názory a informace ze světa JFK proniknou na Facebookové skupiny Agent JFK a JFK fans: https://www.facebook.com/groups/134394353452
https://www.facebook.com/groups/31870214311
Ale všechny důležité informace samozřejmě uvádím i zde na internetových stránkách.
icon odpověděl(a)
Lmslaver
Abych byl ale trošičku konkrétnější k tvým otázkám, tak jako autor sám dost těžko můžu odhadnout termín, kdy Agent X-Hawk 4 spatří pulty knihkupectví.
Petr Vyoral pracuje na coveru obálky, text je momentálně podroben přísné korektuře a než projde celým sítem redaktorů do tiskárny tak to může ještě chvíli trvat.
Co se týká Agenta JFK, čeká se na Františku až odevzdá svůj 41.díl (omlouvám se, nemám úplně čerstvé informace, třeba se už tak stalo). Já momentálně píšu díl čtyřicátý druhý, který bude předposledním sedmidílné minisérie (Temní bohové) uprostřed té naší první české sci-fi/fantasy série Agent JFK 1

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat